evet arkadaşlar mallesef geceleri pc kendini kapatıyomuş ve haberim olmuyomuş çünkü g üç ayarlarında uyku modu açıkmış 1 saat içerisinde kapatıyomuş kendini :) normalde çarların şuan 71 72 olması gerekdi ama 67 68 oldular neyse önemli deil bunlarıda kapatıcaz herşey zamanla :D 78 80lere geçtigim için çar birazda olsa yatma noktasına geliyor kasdığım slot çok iyi bide onun için bazen 3 gp çıkıyor hp 5 6k ya düşüyor bende dedim çarlardan buf ayarlayayım :) neyse biraz susalım ss ler konuşsun :dance: :coffee:

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Trezeguet demiş ki:
Keşke farmlarını yapsaydın charında var sıkıntı olmazdı.

kuzum bilmeden konuşmayalım, farm tarih olalı yıllar oldu önce lvl 110 olacaksın sonra 8li party'e girip 3 ayda 1m sp kasacaksın bu kadar basit ^^

Arashi

Öğreniyorum
extraloob demiş ki:
Trezeguet demiş ki:
Keşke farmlarını yapsaydın charında var sıkıntı olmazdı.

kuzum bilmeden konuşmayalım, farm tarih olalı yıllar oldu önce lvl 110 olacaksın sonra 8li party'e girip 3 ayda 1m sp kasacaksın bu kadar basit ^^
3 ayda o kadar geliyormu abi 8O

PwneD demiş ki:
O char Warrior/Bard mı yoksa ben mi yanlış görüyorum?
ya o çar 30 lvl stal çarıydı ve warior barddı kasmam demişdim ama kasıyorum şuan ama 30lvlde şuan bard ve skilllerini sildim :D çarı şehre götürmedigim için skilleride sıfırlamıyorum haha :D heralde 1 haftadır pot almaya gitmiyor :) :dance: :beer: :coffee:

ben şuanda 85-87 lerdeyim aynı bendede 1 wiz 1 warıor var char çoğu zmn yatıyor ben str int falan basmıyorum ama 600k sp kastım şimdi 450 k kaldı bunları antelopelerden kasana

2 tane 40 50 vl ezik bard çar bul getir tambourlar magic dance açar çok işe yarar kasılırken hem gelen exp çoğalır pt ort düşçeğinden..

Niobe demiş ki:
2 tane 40 50 vl ezik bard çar bul getir tambourlar magic dance açar çok işe yarar kasılırken hem gelen exp çoğalır pt ort düşçeğinden..
:D vardı bizim akademi çarlarından kalan fakat hepsinin ıd pw yi çöpe attım kağıttaydı işe yaramaz diye düşünmüştüm o zamanlar

110 lvl Wiz char nasıl yatıyor 78-80lerde sasırıyorum bende de 110 FF Wiz/Cleric 94 Mob Taxi Plvl yapıyorum TL ile toplasan 6 gunde 1 defa yatıyor oda lagdan :)

Basilisk61 demiş ki:
110 lvl Wiz char nasıl yatıyor 78-80lerde sasırıyorum bende de 110 FF Wiz/Cleric 94 Mob Taxi Plvl yapıyorum TL ile toplasan 6 gunde 1 defa yatıyor oda lagdan :)
cleric seninki bunu çözemiyomusun ? bardla cleric birmi :) buna yorum bile yapmazdımda gaza geldim ^^ ayrıca mobdan moba fark var kimisi phy vurur kimisi mag hem yatıyor demedim hp 5 veya 6 kya düşüyor dedim :) neyse boşa gitti yorum attığım mesaja yazık :) :coffee:

3 ay mı =D 3 kişi 1 günde 130k sp kasıyoruz :D biri sıkılınca diğer geçiyor göreve devam ibot olmadı lanet şey :D

Yukarı Alt