Server
Flora
Takımı
Galatasaray
seni report edenin nickinde hayır yok ki yaptığı işte hayır olsun salak Türk insanı işte ezik herif.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Saolsun dostlar yanlız bırakmadılar itiraz ettiler de yerin dibine girdi adam konusuna cevap bile atamıyor. Ayrıca böyle saçma bir rapor mu olurmuş yaa :lol:

Takımı
Besiktas
"Ahaha lol.You are noob because Toxicated is the King.He is not hacker but he is F u c k e r.He f u c k ' ing noobs."

done :dance:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Pangea demiş ki:
"Ahaha lol.You are noob because Toxicated is the King.He is not hacker but he is F u c k e r.He f u c k ' ing noobs."

done :dance:
Ty so much :kalp: :muck:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Server
Assos
Takımı
Besiktas
2 günde 2. rapor etti ama şimdi uğraşacak vaktim yok aynı lavugu aynı şekilde bende rapor edecem de adam da ezik kardeşim baktım istatistiklerine de neyini rapor edecem onu düşünmem lazım. Amele oyuna 2 ay önce başlıyor oynamayı bilmeyen bebe aklı sıra bizi banlatacak :lol: Bide banlanmayınca tekrar rapor gönderiyor ahahahah komedi yaa :mrgreen:

Toxicated demiş ki:
Toxicated demiş ki:
Clan maçında yediremeyen 1-2 bebe sonunda bizi de rapor etti ama forumda iyi dalga konusu oldu. Daha nasıl rapor edilir onu bilmiyor ezik :mrgreen:

1-) http://forum.nexoneu.com/NXEU.aspx?g=posts&m=1230696&#1230696
2-) http://forum.nexoneu.com/NXEU.aspx?g=posts&t=175253

PS : CA oynayanlar itiraz edin len nese:
Adam ısrarlı banlatacağını sanıyor :mrgreen:
bırak sertaç abe zor banlatırlar xD
baksana herkez seni desteklior :P

Server
Assos
Takımı
Besiktas
ilk raporu bu kadar unb plus olabilir mi ? Normal bir insan bu kadar yapamaz diye rapor etmişti. Dünde 3 unb plus - 2 unb - 4 fantastic yapınca arkadaş hazmedememiş tekrar rapor etmiş dün ve bugunku farka bakın diye :lol: Neyse bununla uğraşamam zaten top-5 'ten düşmemem lazım 12 gündür top-5 teyim 8) (Resimleri bir ara topluca koyacağım cool2: )

Toxicated demiş ki:
ilk raporu bu kadar unb plus olabilir mi ? Normal bir insan bu kadar yapamaz diye rapor etmişti. Dünde 3 unb plus - 2 unb - 4 fantastic yapınca arkadaş hazmedememiş tekrar rapor etmiş dün ve bugunku farka bakın diye :lol: Neyse bununla uğraşamam zaten top-5 'ten düşmemem lazım 12 gündür top-5 teyim 8) (Resimleri bir ara topluca koyacağım cool2: )
neden o kadar unb+ olmasın?
oynamayı bilen ondan iyisinide yapar...
alınma yani sende oynamayı bilionda
bide Real Pro lar var onlar oyunda çok nadir bulunur..
Emnesty,Kellerman bunlar örnek ama çok daha iyleride var benim rütbe varya benim rütbemde bi adam gördüm
KD si 22.50 o.O
adam da hack olsa kesin ban yerdi...

Yukarı Alt