Lag ne derece diyen arkadaş bi bak gm lagdan takılmış oraya xD beni banlayan gm de o işte :D
76+ millet full botla kasıyo gidio ibne GM ezikleri banlıyo ??? Paramı ve 3 parça sosu geri verin bari xD
Teleport hilesi falan varmı x?

Yeni char açtım nickim 61 guild kuracağım hepinizi seviyorum xD

gm divine acıklama yaptı blocked users die adım geçiyodu xD ss aldım bu resmi üstüne kaydettigimden gitti :D

banlanma acısını bende isroda somlu çarımda yaşadım çok acı bi duygu geçmiş olsun..

xD zaten sıkılmıştım lagdan falan. devam edersem nuker açacam

bence gm ler isteseler lagı çözerler. basen event falan yapıolar 2-3 gm girio oyuına lag 0 ! bence gmler bilerek çözmüyolar bi sebebi var ama kim bilir

block dior ban değil bence açlma ihtimali var .. bnde block yedm bklıorm bu gün aksam 22-30 bllı olcak

C_Vitamine demiş ki:
Toxicated demiş ki:
Block 'la ban aynı şey :lol:
:lol: :lol:
aynı şey durumuna göre .. block la ban ı aynı notice geçmıor gm ban yien açlmıor ''banned'' ayrı block ayrı yazıor noticeden aynı şey oldugunu blıorm ama block yazınca açılan arkadaşlar tanıyorm inş bnde ban yedm açlr :(

ALpique demiş ki:
C_Vitamine demiş ki:
Toxicated demiş ki:
Block 'la ban aynı şey :lol:
:lol: :lol:
aynı şey durumuna göre .. block la ban ı aynı notice geçmıor gm ban yien açlmıor ''banned'' ayrı block ayrı yazıor noticeden aynı şey oldugunu blıorm ama block yazınca açılan arkadaşlar tanıyorm inş bnde ban yedm açlr :(
bilader ban ile block aynı sey xD [banned]&[blocked]

10 lvl kasana kada r ölüm çıktı bi canavar kestikten sonra 1 dk bekliyo ancak öle dalıyo oynayanlara başarılar :)

Yukarı Alt