emc

rank8
Sonsuza dek banlandım.
14 günlük ban açılınca 100 silk yükledim. 14 TL
SroBot kullanıyordum. Birde gidip Srobot alacağım diye silk vs.. aldım siteye para gönderdim. 30 TL ..
> 14 gün ban açılınca zaten Srobot'um devam ettiği için bedava bot vs.. baş vurmak gereği duymadım. 2 Hafta doldu dolmadı, Sonsuza kadar banladılar.
> Aslında sonsuz değil ömrüm yeterse 2109 da açacaklarmış.
> Dress
> Devil Spirit
> Premium PLUS
Yetmez derseniz
> 1278 silk daha kullanılmamış. Bari diyorum şu silki devredeceğimiz bir yöntem olsa.

Lv86 Wizardım vardı, daha kullanılmamış 720.000 Skill puanım duruyordu.

> Bu kadar darbeden sonra oyunu haliyle bırakıyorum. Belki ara sıra Clientless bot vs.. uğraşırım.

> Silk aldığım siteden bütün silklerimi e-pin ile yükledim. Erkom kaynaklı olarak..

> Joymax'e mail atmak istiyorum yardımcı olur musunuz ?

silkroadlife

Bilgiliyim
g.o Kardeşim immortalın dedigi gibi Joymax kimi banlayacağını şaşırdı Bırakmakla En Dogru Kararı Yaptın

Dostum büyük geçmiş olsun14 gün ban yedin niye hala bot kullandın silkroadın sitesine gir ordan supporta tıkla contact support sekmesinden iletişime geçebilirsin tekrardan geçmiş olsun .

emc

rank8
Herkese teşekkür ederim. Aklıma geldikçe yazıyorum. Üzgünüm, biraz sinirliyim, kendi kendime neden "Ben" diyorum ?

> Soyuldum. 850 milyon altın degree 5-6-7-8-9'a kadar Seal of Moon, Seal of Star , En önemlisi Seal of Sun iki parça Robe itemlerim dahil çalındı.
> 7 gün Block yedim. Premium Plus bitmeden 2 gün sonra 14 block yedim. Şimdi 2109 kadar Block yedim.
> Level 86 kadar getirdiğim Bu karakterimi açalı 1 yıl oluyor. Bundan öncesinde 3 yıl kadar önce karakterleri yine banlandı. Silk almamıştım. Forumlarda gördünüz mü silk almayan banlanır, silk alanlar istediği yaparlar diye başlıklar açılıyordu. Her neyse 1 yıl aradan sonra bu sefer Wizard açtım. 1 ay silk yükleme vs. yapmadım. Sonrasında Ocak 2009 sonundan , bu güne kadar 3900 silk yükledim, az değil.
> 7 ay bot vs.. kullanmadım Farm olayını AutoShare Exp kabul eden Bot partlerinde, taxilerde bitirdim. Ocak 2009 dan bu yana Premiumsuz günüm geçmedi.
> Son iki ayda bedava bot kullandım. 7 gün blockdan sonra paralı olan Srobot'a geçtim. 14 gün ban yedim. Sonsuz kadar banlanan listesine bakarsanız pek fazla hesap yok, Bu kadar goldbot varken herhalde benim gibi 3900 silk yüklemiş ve hatta 100 silki yükleyeli birkaç gün olmuş, paralı srobot kullanan birini banlamazlar diye düşündüm. Yanılmışım.
> Bu oyuna başladım başlayalı joymax ile yıldızlarımız barışmadı gitti.

> Oyun Free-to-Play'dir arkadaşlar.
> Yani Pay-to-Play olarak oynamak isteyenlere gerekli hassasiyeti gösterip bende olduğu gibi banlıyorlar.
> İhtiyacınız varsa silk yükleyin fakat silk yükledim illegal kullanmamı artık görmezden gelecekler diye düşünmeyin.

Gerçekten geçmiş olsun kardeşim çok üzücü bi durum şahsen duyunca bile yazık dedim artık joymax ne yapacağını bilmez oldu hem para kazandırıyorsun hemde seni oynatmıyorlar böyle mantıksız bi durum olamaz büyük geçmiş olsun !!!

Adamlar Artık Silk Almıyanlara Dokunmuyolar.Silk Alanları Banlıyorlarki Yeni Char Acıp Tekrar Silk Yüklesin. Resmen Enayi Yerine Koyuyolar. Ben 85'ten 96 Levele Kadar Presiz +Sbot'La Kastım Ban Filan Yemedim

ben 97 lim gaiada kullandığım botun haddi hesabı belli değil bütün boottları hemen hemen kullandım ama sadece loader kullanmadım bence genellikle loaderden ban yiyor çünkü eziq bi char açmıstım stall için loader kullandım 1 hafta ceza yedi charı bi çocuga verdim 39 lw 70k sp li char idi

loader ws şeylerdendir bu arada silksender ın adını deiştirmediysen otomail gönderio haberiniz olsun.resmen ben loader kullanıom ben bot kullanıom msj gönderir yada hosts dosyana baq belki ıp sini değiştirmişindir onlardan da anlıolar artık...

emc

rank8
121.128.133.29 gwgt1.joymax.com
121.128.133.29 gwgt2.joymax.com
121.128.133.29 gwgt3.joymax.com
121.128.133.29 gwgt4.joymax.com

Host dosyamda bunlar var.
silksender dosyasını özellikle değiştirdim.

Bakın evet üzülüyoruz ama Joymaxıda bu kadar suçlamayın.Sonuçta bot illegal bi olay.Tamam kimi banlıyacağını pek bilmiyor ama siz önce 1 hafta, sonra 15 gün banlanıyorsunuz hiç mi sakin durmak gelmiyor aklınıza.Yinede gerçekten çok üzüldüm.Geçmiş olsun arkadaşlar :(

hamster544 demiş ki:
Bakın evet üzülüyoruz ama Joymaxıda bu kadar suçlamayın.Sonuçta bot illegal bi olay.Tamam kimi banlıyacağını pek bilmiyor ama siz önce 1 hafta, sonra 15 gün banlanıyorsunuz hiç mi sakin durmak gelmiyor aklınıza.Yinede gerçekten çok üzüldüm.Geçmiş olsun arkadaşlar :(
Ben ona yakınmıyorum zati.Gold botlar banlanmıyor , biz banlanıyoruz :cry:

2.kez ban yiyince bidaha girmemeliydin çara ben olsam 2.kez banlandıktan sonra çarı satardım :mrgreen:

emc demiş ki:
Herkese teşekkür ederim. Aklıma geldikçe yazıyorum. Üzgünüm, biraz sinirliyim, kendi kendime neden "Ben" diyorum ?

> Soyuldum. 850 milyon altın degree 5-6-7-8-9'a kadar Seal of Moon, Seal of Star , En önemlisi Seal of Sun iki parça Robe itemlerim dahil çalındı.
> 7 gün Block yedim. Premium Plus bitmeden 2 gün sonra 14 block yedim. Şimdi 2109 kadar Block yedim.
> Level 86 kadar getirdiğim Bu karakterimi açalı 1 yıl oluyor. Bundan öncesinde 3 yıl kadar önce karakterleri yine banlandı. Silk almamıştım. Forumlarda gördünüz mü silk almayan banlanır, silk alanlar istediği yaparlar diye başlıklar açılıyordu. Her neyse 1 yıl aradan sonra bu sefer Wizard açtım. 1 ay silk yükleme vs. yapmadım. Sonrasında Ocak 2009 sonundan , bu güne kadar 3900 silk yükledim, az değil.
> 7 ay bot vs.. kullanmadım Farm olayını AutoShare Exp kabul eden Bot partlerinde, taxilerde bitirdim. Ocak 2009 dan bu yana Premiumsuz günüm geçmedi.
> Son iki ayda bedava bot kullandım. 7 gün blockdan sonra paralı olan Srobot'a geçtim. 14 gün ban yedim. Sonsuz kadar banlanan listesine bakarsanız pek fazla hesap yok, Bu kadar goldbot varken herhalde benim gibi 3900 silk yüklemiş ve hatta 100 silki yükleyeli birkaç gün olmuş, paralı srobot kullanan birini banlamazlar diye düşündüm. Yanılmışım.
> Bu oyuna başladım başlayalı joymax ile yıldızlarımız barışmadı gitti.

> Oyun Free-to-Play'dir arkadaşlar.
> Yani Pay-to-Play olarak oynamak isteyenlere gerekli hassasiyeti gösterip bende olduğu gibi banlıyorlar.
> İhtiyacınız varsa silk yükleyin fakat silk yükledim illegal kullanmamı artık görmezden gelecekler diye düşünmeyin.
yaa en azından iyi tarafından bak torununun çocuğu ya da torununa kalan bi mirasın var :S 8O

Yukarı Alt