1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

SonSro 110 Cap Çin Karakterlerde Değişim


 1. Son Silkroad

  Son Silkroad rank8

  Kayıt:
  12 Mart 2013
  Mesajlar:
  32
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Web Sitemiz: http://sonsro.com/
  <<<
  Cap: 110
  <
  Exp Oranı: 150
  <
  SP Oranı: 150
  <
  Drop Oranı: 40
  <
  İtem Satışı: Yok
  <
  Free Silk: Yok
  <
  Serverımız Hakkında:
  <
  Değişen Skiller

  Shield Tecnique Series: 15 saniyeden 30 saniyeye çıkarılmıştır.

  Bicheon Force Series: Daha önce magic atak eklenen skilldeki phy atak arttırıldı.

  Faning Spear: 15 saniyeden 30 saniyeye çıkarılmıştır.

  Flaying Dragon Spear: Daha önce ciddi anlamda gücü arttırılan skill makul miktarda yeniden zayıflatıldı.

  Arrow Combo Attack: Tüm seviyeleri aynı anda kullanılabilen skill rakibi hareketsiz bırakıyordu. Tüm seviyeler bağlandı skill dolmadan yenisi kullanılamıyor.

  Explosion Arrow: Skill sadece MP tüketiyordu, yeni hali ile %60 HP kullanıyor ve tabi buna değer seviyede damage verecek şekilde hasar arttırıldı.

  Snow Shield: STR karakterler son seviye snow açabiliyor buda ölümsüzlüğe yakın avantaj sağlıyordu. Yeni hali ile minimum INT sınırı getirildi ve STR karakterler izin verildiği kadar yaklaşık %35 lik snowa kadar kullanabilecek.

  Cold Force, Thunder Force, Fire Force: El yakması olarak adlandırılan bu skiller holy spell ve takılar sayesinde etkisini tamamen yitirmişti. Effect değerleri arttırıldı artık holy spell gibi koruma skillerini aşabilecek ve pill kullanımı zorunlu hale gelecek.


  Yeni Skiller

  Chinese Physical Fence: EU skillerinde yer alan fence ile aynı özelliğe sahiptir tek fark maksimum %50 hasar aktarımı sağlamasıdır. Bu skill Blade için özeldir. Blade party için ihtiyaç duyulan bir karakter olacaktır.

  Chinese Magical Fence: EU skillerinde yer alan fence ile aynı özelliğe sahiptir tek fark maksimum %50 hasar aktarımı sağlamasıdır. Bu skill Blade için özeldir. Blade party için ihtiyaç duyulan bir karakter olacaktır.

  Divine Solidarity: Yeni oluşturulan bu buf sayesinde glavie ve spear kullanan oyuncular diğer oyunculara 10.000 HP verebilecektir. Skill geri dolum süresi 3 dakikadır. Buf alan oyuncu 10 dakika süresince fazladan 10.000 HP'ye sahip olacaktır. Bu skill sayesinde glavie, spear özellikle INT karakterler için büyük yardımcı olacak ve partylerde yerlerini alacaklardır. Buf kendileri için kullanılamamaktadır.

  Chinese Life Control: EU karakterlerde yer alan Life Control ile aynı özelliğe sahip olan bu buf Spear için özeldir. Arada ki fark ise %25 +1800 mag atak yerine, %20 + 400 atak vermektedir. Spear aynı zamanda bir pvp karakteri olduğu için hiç bir zaman wizard gibi olamaz. Tabi biraz zaman kazandığında elindeki uniqueleri kaybetmeyecek kadarda güçlenecek unique ranklarda spearleride görebileceğiz.

  Fear Infection: Yeni eklenen bu buf sayesinde 20 saniye süresince 2 saniyede bir etrafına fear debuff (korku, seçililik giderme) yayacaktır. Bu skill pvp de gerçekten yetersiz olan bowa atak yapma imkanı sağlayacaktır. Skill geri dolum süresi 1 dakikadır. Unique kesiminde ise etrafında ki moblardan kendisini koruyabilecek kısa sürede olsa damage almadan atak yapabilecektir.

  Crew Force: Yeni eklenen bu buf bow ve aynı party üyelerine %5 phy attack verecektir. Özellikle savaşlarda Phy atak yapan arkadaşlarına büyük yararı olacak ve aranan bir karakter haline gelecektir. Skill her 5 saniyede 1200 MP tüketmekte ve skillden yararlanmak için bowun 50m yakınında bulunmanız gerekmektedir.

  Physical Armor: Cold Mastery kullanan ve elinde Blade, Glavie veya Bow olan oyunculara %6 phy absorbtion verir. Pasif skilldir.

  Magical Armor: Cold Mastery kullanan ve elinde Sword, Spear veya Bow olan oyunculara %6 mag absorbtion verir. Pasif skilldir.

  Spirit of Reflect: Lifghtining Mastery kullanan oyunculara %20 ihtimal ile %120 reflect imkanı sunar. Pasif skilldir.

  Explosion of Anger: Fire Mastery kullanan oyunculara +9 Critical imkanı sunar. Pasif skilldir.


  Tüm skiller uzun çalışma ve testler sonucu oluşturulmuştur. EU karakterler değerlerinden hiç bir şey kaybetmeyecektir. Bu korku ve ön yargılarınızdan kurtulmanızı istiyoruz. Serverda yer alan CH karakterlerin sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. Bu değişiklik sayesinde iki kat daha fazla rakip ve oyuncu rekabet ortamına katılacaktır. Yapılacak bakım ile birlikte yeniden SonSro yönetimi oyuncu sayısını arttırma ve reklam çalışmalarına hız verecektir. Daha bir çok yenilik sizleri bekliyor, can alıcı diyebileceğimiz 3 bakım planımız daha var ilerleyen günlerde bunları sizlerle paylaşacağız.


  Yapılan değişiklikler son halini aldı demiyoruz, çünkü sizler test etmeden objektif bakış sağlanamaz, sayısız ve çoklu testler için bakım yapılmadan önce TEST SERVER SİZLERİN KULLANIMINA AÇILACAKTIR.

  Pazartesi yapılacak bakımda alınan yedek test serverda kullanılacaktır. Bu ne anlama geliyor; Pazartesi sabahına kadar açmış olduğunuz elinizde var olan hesap bilgileri ile giriş yapacaksınız. Test server için kayıt yada başvuru olmayacaktır. Salı günü sizlere verilecek olan media.pk2 dosyasını indirerek teste katılabilirsiniz. Server rateleri ciddi anlamda arttırılacak, ücretsiz 5000 gibi bir silk miktarı ile başlangıç yapacaksınız. Mevcut karakterler silinmeyecek, item ve silahlarını aynı şekilde kalacaktır. Katılım ne kadar yüksek olursa test okadar başarılı olacak ve son halini alan değişiklik Nirvana serverına işlenecektir. Unutulan ayrıntılar bu konu altında size bildirilmeye devam edecek yorum ve sorularınız ile sizlerin fikirleri alınacaktır. Tartışma başlatacak, kasıtlı mesajlar doğrudan silinecektir. Yorum ve önerilerinizi lütfen düzgün bir uslup kullanarak yapınız.
  <<
  Server Resimleri:
  <
  Değişen Skiller
  [​IMG]

  Yeni Skiller
  [​IMG]

  Job Silahları
  [​IMG]
  <<
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Ekim 2015
 2. Son Silkroad

  Son Silkroad rank8

  Kayıt:
  12 Mart 2013
  Mesajlar:
  32
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Test Server bu akşam 20:00'da açılıyor. Sizde 10.000 Silk ile test serverimize giriş yapıp doyasıya test edebilirsiniz.
   
 3. samoleto

  samoleto rank8

  Kayıt:
  7 Haziran 2009
  Mesajlar:
  13
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  indiriyorum inşl. güzeldir 4 aydıe srodan uzaktım ozledim umarım düzgün swdir...
   
 4. samoleto

  samoleto rank8

  Kayıt:
  7 Haziran 2009
  Mesajlar:
  13
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  indirdim server çalışmıyor ?
   
 5. Son Silkroad

  Son Silkroad rank8

  Kayıt:
  12 Mart 2013
  Mesajlar:
  32
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Skiller Nirvana Serverimize işlenmiştir.

  Değişen skiller

  [​IMG]


  Eklenen Skiller
  [​IMG]