Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Sonisphere Festival - Haziran 2010

extraloob demiş ki:
ohanness kadroya bakar mısınız dünya gözüyle bir kez olsun görmek lazım inanılır gibi değil, hadi bakalım benimle gelecek rocker'ları bekliyorum bilet fiyatları 1.sıra 270-2.sıra 115 VIP 220 1.Kategori 170 2.Kategori 132 3.Kategori 104 4.Kategori 73 TL fiyatla satılıyor.

Gelirdimde Metellıca'dan hiç hoşlanmıyorum :P şöyle rap,türkçe pop falan olsaydı yanındaydım abi :P 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yok kuzum bu harbi rocker'lar için öyle hafif rocker'da kaldıramaz bunu awwwwwwwww şöyle sahne önünde izleseydik keşke yaa :(

Stad duuuuuuuuuuu duuuu haaaastttt diye inlicek demek haa :P Hayko'nun geçen burada konseri vardı gitmiştim herif sahnede gıral hatta eleştirilemez bir şey :mrgreen: Metallica'dan j.kiss ile all nightmare long'u canlı dinleyip kendimden geçmek gerçekten isterdim. Keşke slipknotla Linkin Park da geleydi :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
TheNeasTa demiş ki:
ağır rock dinledini bilmiyodum okan abi :lol:

95 yılında İTÜ'ye girdiğimde direk guns n roses ile rocker hayatıma giriş yaptım kuzum bu bağlamda bizim zamanımızda hafif rock yoktu 8)

NiGHTMaRe

Aileden
extraloob demiş ki:
TheNeasTa demiş ki:
ağır rock dinledini bilmiyodum okan abi :lol:

95 yılında İTÜ'ye girdiğimde direk guns n roses ile rocker hayatıma giriş yaptım kuzum bu bağlamda bizim zamanımızda hafif rock yoktu 8)
brom benden :beer: Bende gelcektimde para yoktu. :P Sonra buldum bilet kalmamış.Staddan bulabilirsem bulcam. pray:

Bana rockı hayko sevdirdi. Geçenlerde istanbul üni. de festival vardı orada dinleme şansı buldum gerçekten süper.

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
Bana da hayrına 2 bilet ayarlasana hacıııı 8O :mrgreen:

Yeni bitmiş galiba mayısın ilk haftası bilet vardı Şebo bileti almaya gittim Cevahir'e havalı havalı yürüyorum biletix gişesine yaklaştım filmlerdeki gibi sahneyi hafızaya kaydediyorum arkamdan bir yarma geldi geçti önüme bu festivale bilet aldı bir de görevliye şakalar şirinlikler ahahah tüm karizmam gitti orada makara:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
SnowFlake demiş ki:

Yeni bitmiş galiba mayısın ilk haftası bilet vardı Şebo bileti almaya gittim Cevahir'e havalı havalı yürüyorum biletix gişesine yaklaştım filmlerdeki gibi sahneyi hafızaya kaydediyorum arkamdan bir yarma geldi geçti önüme bu festivale bilet aldı bir de görevliye şakalar şirinlikler ahahah tüm karizmam gitti orada makara:
bu konserin bi tarzı var abi şebo teo tamam ama bi yere kadar yani metallica rammstein slayer ve daha nicesi :mrgreen: :headbang:

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
Wax Whine demiş ki:
SnowFlake demiş ki:

bu konserin bi tarzı var abi şebo teo tamam ama bi yere kadar yani metallica rammstein slayer ve daha nicesi :mrgreen: :headbang:
Ya yürü git zaten hem gitar çalıyosun hem de o güzelim festivale gidiyosun sinir oluyorum sana makara: Ayrıca aynı gün hem Metallica'nın hem Şebo'nun konseri olsa, Metallica konserine en önden davetli bile olsam, Şebo'yu şeçerim öyle de bir manyağım ben işte zuhahahh :mrgreen:
Ps: Hacı konaklama yok 3 gün nasıl dayanacaksın sen orada? Tek günlük mü aldın bileti?

Yukarı Alt