Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Villarreal'e 14 milyon Euro ve Güiza'yı teklif eden Kanarya, Nilmar'ın menajeriyle de görüştü Arada sadece ufak pürüzler kaldı
Fenerbahçe artık golcü transferinde gün değil saatleri saymaya başladı. Yaklaşık 1 haftadır İtalya-İspanya-Fransa hattında çalışmalarını sürdüren Sarı-Lacivertli yönetim mutlu sona çok yaklaştı. Teknik direktör Aykut Kocaman'ın çok istediği Klas Jaan Huntelaar için Milan'la uzun pazarlıklar yapan fakat Dünya Kupası nedeniyle Hollandalı yıldızla bir türlü görüşemeyen yönetim, genç futbolcuyu askıya almaya karar verdi
MUTLU SON ÇOK YAKIN
Hemen alternatif isimlere yönelen Fenerbahçe, daha önce de girişimlerde bulunduğu Nilmar'ı listenin ilk sırasına aldı. İspanyol basınına da yansıdığı gibi, Villarreal yönetimiyle görüşerek 14 milyon Euro ve Daniel Güiza teklifini sunan Sarı-Lacivertliler hedefe bir hayli yaklaştı. İspanyol kulübünü büyük oranda ikna eden yönetim, Nilmar ve menajeriyle de pazarlıklara başladı. Villarreal'le ödeme planı dışında prensipte anlaşan Fenerbahçe'nin Nilmar'a da menajeri aracılığıyla 3.2 milyon Euro'dan 4 yıllık sözleşme önerdiği belirlendi. Şu an tatilde bulunan Brezilyalı yıldızın 2 gün içinde Sarı-Lacivertliler'e kesin kararını vereceği gelen haberler arasında. Fenerbahçe'nin Nilmar tercihinde, kaptan Alex'in de büyük payı olduğu öğrenildi. Brezilyalı yıldızın teknik heyete vatandaşı hakkında övgü dolu ifadeler kullandığı belirtiliyor.
ALMANLAR'IN OLIC İDDİASI
Öte yandan Alman basını, Fenerbahçe'nin B.Münih'te forma giyen Ivica Olic'le ilgilendiğini öne sürdü. Geçtiğimiz sezon Bayern Münih'in başarısında çok büyük payı olan 31 yaşındaki Hırvat golcünün kulübüyle 2012 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. Olic'in bonservisinin 8 milyon Euro olduğu belirlendi.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt