İlk Önce Herkeze Slmlar

Şimdi Sizinle Programsız Son Hız Silkroad Oynamanın Yolunu Paylaşacağım

Bunun için İlk İşimiz Denetim Masasına Girip Oradan Kotogeri Görünümde İse Onu Klasik Görünüme Getirin SonraOradan Sistem Şeçeneğini Açın

Daha Sonra Yukarıdan Gelişmiş Bölümüne Gelip Performans Bölümüdeki Ayarlara Tıklıyoruz

Daha Sonra Çıkan Ekranda Yine Gelişmiş Bölümüne Geliyoruz Ve En Alt Taraftaki Sanal Bellek Bölümünde Değiştire Tıklıyoruz

Daha Sonra Çıkan Pencerede Sürücülerin Olduğu Bölümden Flash Disk inizi Şeçip Özel Boyuta Tıklayıp Başlangıç Boyutunu 1024 en Büyük Boyutu Siz İlk Kafadan Bir Sayı Yazın PC size Ne kadar Yazmanız Gerekeceğini Söyleyecektir Sonra Oraya Soyledıgı Mb yi yazın Ve Ayarlaya Tıkladıktan Sonra Tamama Basın Ve Bilgisayarınızı Yeniden Başlatmanız Gerekir

Sistem Özelliklerinde Raminiz Eskisi Gibi Gözükür Ama Sro Oynarken Bunu Fark Edeceksiniz

Kesinlikle Kendi Paylaşımım Alıntı Değildir

Emeğe Saygı !!!

Flash belleğini sanal bellek olarak kullanıyorsun,bunu bilmeyen yok,ayriyetten flash belleğine vereceğine HDD'ine ver daha iyi,benim HDD max 4092 mb kabul ediyor ve everest'ten baktığımda 4092 mb 73 m ram'e denk geliyor.4 tane disk var,3 tanesine verdim 4092(73)*3=219 mb ram

Çok güzel bir paylaşım...

Yanlız bende 1 Gb lık bir usb var onu taksamda hız artar mı?? Hızın artması için USB nin Ram dan fazla mı olması gerekiyor?

Yukarı Alt