pazartesiden cumaya kadar yazılılar var sınıf geçmek için son yazılı bunlar eğer iyi alır geçersem cuma akşamı hep online ve swvip e başlıcam ve extraloob keyifli vakit geçirecem allah yardımcım olsun.İyi dileklerinizi esirgmeyin pray: pray: pray:
pray: pray: pray:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
uuu canımcım sana bolca başarılar dilerim çok güzel notlar alman dileğiyle :muck:

herkese teşşekkür ederim bende bomba gibi dönecem exl ailemin yanına :)

EmmaW

şuan düzeltmem gereken 2 tane sınavım var kimya-biyoloji , biyolojiyi muhtemelen düzelteceğim 45 alsam yetiyor lakin kimyada işim zor 61 almam lazım :lol:

Pro

rank8
Bende 2dersden kaldim yarin Yazilim var gecersem sinifi gecerim, Ama icimde hic heves yok icimde, simdi ders calismak var of of daral: daral:

EmmaW

5 tane birim vardı fizik-kimya-biyoloji-coğrafya-sağlık :mrgreen: fizik kurtarma sınavıyla düzelttim sağlık konu anlatımıyla düzelttim coğrafya sözlüyle düzelttim fakat işte dediğim gibi biyoloji-kimya var kimyadan bu sene kalıcaz sanırım :mrgreen:

benimde mat-geo -edebiyat-dil anlatım
dil anlatımı bi atlatim son yazılıda
edebiyat ortalam 42.30 son yazılıdan 45 çakarsam 2tane 1 kalıyor öylede ortalama ile geçip giderim :)

3 tü galiba eğer yıl sonu ortalaman
anadolu liselerinde:3.00
düz liselerde:2.50
yi tutuyorsa geçersin:)

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
EmmaW. demiş ki:
kaç tane 1 gelince yaza kalmadan geçebiliyorduk 2 mi 3 mü?
bu arada 4700. mesaj :lol:
1 yazıfın varsa ortalamanın altındaysan o zayıf baraj ders değilse direk geçiyorsun barj dersse veremeden geçemezsin
2 veya 3 yazıfsa ortalama altındaysan sorumlu geçip ertesi sene sonuna kadar vermek zorundasın
4 ve üstü zayıf varsa sorumluluk sınavında 3e düşürmeden sınıfı geçemezsin
ortalamanın üstündeysen kaç zayıfın olduğu önemli değil... yardımcı oldum umarım sormak istediklerinizi sorun :beer:

EmmaW

teşekkürler anadolu lisesindeyim sanırım ikinci dönem karne notları 1 den yüksek olunca ilk dönem notlarıyla ortalaması alınıyor eğer hepsi şu derslerin hepsini 2 getirirsem otomatikmen 3 gelecek yıl sonuna(diye tahmin ediyorum :D )

Yukarı Alt