benim ram 2 ekran kartı 128 .... lıga bak :D ayrıca görüyorumki ECsro suz herkesin beyni sulanmış ben yeni indirip kurdum ama güzel gibi duruyo bakalım hadı hayırlısı

event falan hikaye ya server açılsında başka birşey kim istiyor... bekleyip hep birlikte görücez..

yarın aççılır diyerek kendinizi avuttuğunuzun farkındamısınız.Pc başında açılmasını bekleyeceğinize gidin, futbol, basketbol vs bişiler yapın.köksalacaksınız bilgisayar başında.Bu yaşlarınızda yazık ediyorsunuz kendinize bir oyun için.

pc başında açılmasını beklediğimizi kim söylediki xDxD kızdan haber gelsin oyun değil ölüm olsa tutamaz giderim xDxD

şerefsizler kaç gündür onları bekliyorum hala açmadılar daha çok yazacak şey varda forumdayız

Arkadaşlar BOs tan yere heveslenmeyin Sadece sizler Beqlemiyorsunuz Binlerce İnsan beqliyo Ocean Ne dedigini bir gun Zamaninda Yaptı Hangi sini Hicbirini yapmadi ondan dolayi o eger bugun aciliyo derse bilinki 4 yada 5 gun sonra acilacaktir

Arkdaşlar Çokkkk özür diliyorum biri bana Winrar ın linkini koyabilirmi indirmek için gerçekten konu açcaktım ama en popüler konu olduğu için buaya yazıyım dedim gerçekten özür dilerim..

Saygılarımla..

unutun escro'yu unutun :detective: adamlar resmen makara yaptılar ya kaç gün kapalı kalıcak dediler server ilk kapandığında hatırlatırım..sadece 1 veya 2 gün şu an kaçıncı gün ? adamlar parayı kırdılar siz hala bekleyin escro acılıcakda bedava oyun oynuycam diye :mrgreen:

beyler bikere kapanıp gelmiş baya olmuş sanırım ben ozmn oynamıyodum neden gene gelmesinki?

açılmıyacak beyler şu mesaja bi bakın
Dear User
I'm so sorry but we closed the Server for ever.
Only server who online is VIP.
Sorry, but i have scamm you all with Mony.
Okay bye Guys and have fun with VIP Acc.

benim anladığıma göre server kapanmış başka sro private varmı?

Yukarı Alt