oyunda eskiden forceyi çok az kişi upluyodu ama son günlerde bakıorum biçok kişi forceyi upluo...benim 79 lvl glavie çarım var bende uplamalımıyım...

çarlara ne gibi yarar sağlıo force...??? :oldie: :roll:

Mp sini arttırıo + çok ama çok güçlü status (zehir ) zehir atıyor böylece char pwp lerde karşısındaki çarıın defancesini falan düşürüo sonuç gümmm :D
açmanı şiddetle tavsiye ederim :lol:

RoyalFlush

Bilgiliyim
eeee Sniker seni bu başlığa davet ediyorum.:mrgreen:
Kendisi de force açan bir glavier en iyi ve en doğru bilgileri şuan o verir sana.

su oyunu status ıcın oynuyorsanız bence rogue acmalısınız chınese charların ozellıgı yuksek defansa sahıp olmaları ve pure str charlda weapon pys atack ıle ısı goturmelerıdır bır glavıer damage acıgını kapatmak adına fire 90 yapar heuksal zaten 90 olmalıdır mag atack ve parry ratiosunu arttırmak ıcın light 90 yapmalıdır zaten geriyede mastery kalmaz :!: bence force gıbı fantezıler yapmak ıcın can damarnız olan masterylerı yabana atmayın benm yorumum bu tabıkı force tercıh eden arkdaslarda cıkıcaktır :thumbsup:

benim 90 lvl glavier force çarım var.Force açmayı düşünen arkadaşların göze almaları gereken bazı şeyler var.Bunlardan 1. si çarınız kasma hızı bakımından yavaş kalıyor nedeni ideal force yapılandırmasının heuksal fire force 90 cold 30 şeklinde olması.Soru neden light değilde cold diyecek olursanız 30 lvl de % 23 snow shield var ve bu force tan gelecek +3k mp ile inanılmaz bir uyum gösteriyor. kısacası snow açıkken ideal bir korunma ve rahat skill kullanımı sağlıyor(pvp için) force u açmamızın asıl nedenine gelelim yani vital spot atak serisi.adından da anlaşılabileceği gibi hayati bir öneme sahip skiller bunlar.bu skillerle pvp de sunlu normal ayırt etmeden herkese dalabilirsiniz(tabi silah +7 itemleriniz en az full ve +5 olmalı). force skilleri arasında res te önemli skillerden. kastığınız arkadaşlarınız yattıklarında hemen onları resleyip 500k yı cebe atabiliyosunuz(tabi buşakaydı:) diğer bir güzel skill ise heal, bu skili açtığınızda bir bufferdan daha iyi bir şekilde dostlarınızın canını doldura biliyosunuz yani hemde bir buffersınız. ek olarak 2 tanede impotent çözme skilleri var ki bladerlarla< pvp yaparken yada avrupa çarlarla çok işe yarıyor 2 debuffu aynı anda siliyosunuz ve bladerler size sinek gibi vuruyorlar. Anlayacağınız bazı şeeylerden feragat etmeniz durumunda force size çok ölümcül ve aynı zamanda çok ta yardım sever bir çar kazandırıyor...

boo

rank8
SKYWALKER demiş ki:
su oyunu status ıcın oynuyorsanız bence rogue acmalısınız chınese charların ozellıgı yuksek defansa sahıp olmaları ve pure str charlda weapon pys atack ıle ısı goturmelerıdır bır glavıer damage acıgını kapatmak adına fire 90 yapar heuksal zaten 90 olmalıdır mag atack ve parry ratiosunu arttırmak ıcın light 90 yapmalıdır zaten geriyede mastery kalmaz :!: bence force gıbı fantezıler yapmak ıcın can damarnız olan masterylerı yabana atmayın benm yorumum bu tabıkı force tercıh eden arkdaslarda cıkıcaktır :thumbsup:
90 lv ligh açtığında sana gelcek olan(str isen) 2 önemli şey vardır
1. si kuş kadar bi parry
2. si hızlı koşman phantom ışınlanması gibi hızlandırıcı etkiler

bunların yanında force un sana sağladığı şeyler dünya kadar oluyo x) diğer arakdaşlarımın anlattığı gibi..
ama niyese soya çekim falan var herhalde force un çok daha mantıklı olduğunu biliyorum ama hiç de içimden gelmiyo açmak
eskiden açınca heba oluyodun şimdi de öle olcakmış izlenimi bırakıyo

Princess89 demiş ki:
SKYWALKER demiş ki:
90 lv ligh açtığında sana gelcek olan(str isen) 2 önemli şey vardır
1. si kuş kadar bi parry
2. si hızlı koşman phantom ışınlanması gibi hızlandırıcı etkiler

bunların yanında force un sana sağladığı şeyler dünya kadar oluyo x) diğer arakdaşlarımın anlattığı gibi..
ama niyese soya çekim falan var herhalde force un çok daha mantıklı olduğunu biliyorum ama hiç de içimden gelmiyo açmak
eskiden açınca heba oluyodun şimdi de öle olcakmış izlenimi bırakıyo
galiba ben de force kanı ısınamayan ve hıc ısınamcak olanlardanım :thumbsup:

Force charlar seni yatırmaya başlayınca kanın ısınmaya başlar :thumbsup:

:roll: ben şimdi çarımı nasıl yapılandırmamı önerirsiniz forceyi açarsam eğer....
fire:90
heuksal:90
lıgt:72
cold:48 düşünüodum ...???

90Fire 90Heuksal 90Force 30Light öneririm

Force 60 ta bırakmak, 60 mastery lvl boşa harcamak demektir :wink1:

Geldim buraha Ehuehe Damladım hemen a4_tech dediği gibi.
Force Çok Kullanışlı bir mastery olması yanında charınızın kasma hızını yavaşlattığı doğru bir bilgidir.
90 fire 90 heuksal 90 force 30 cold yapılandırması da benm uyguladığım yapılandırmadır snow gerçekten çok iş görmektedir.
Forcenin debuffları karşıdaki adama klavye kırdırtabilir.
Res , Heal gibi skilleri çok işe yarar.
Cure skill i ise bladerleri takmamanızı sağlar.Bin bir zorluklarla tutturdukları statusleri 1 saniyede silme imkanı verir.
Bence 90 lighttansa 90 force.Hadi ben atack charı sevmem diyosanız 90 cold.Ama 90 cold yapılandırmasıyla da force glavieri kesmenize pek ihtimal vermiyorum :wink1:
pvpye gelince düğüm itemlerde ve skillerde çözülüyor herkesin söylediği gibi farmsız bir charla pvp de verim beklemeyin ve force 80 lwl olmadan ondan da çok verim beklemeyin derim :wink1:
Force glavier olarak force açmanı tavsiye ediyorum :wink1:

Sniker demiş ki:
Geldim buraha Ehuehe Damladım hemen a4_tech dediği gibi.
Force Çok Kullanışlı bir mastery olması yanında charınızın kasma hızını yavaşlattığı doğru bir bilgidir.
90 fire 90 heuksal 90 force 30 cold yapılandırması da benm uyguladığım yapılandırmadır snow gerçekten çok iş görmektedir.
Forcenin debuffları karşıdaki adama klavye kırdırtabilir.
Res , Heal gibi skilleri çok işe yarar.
Cure skill i ise bladerleri takmamanızı sağlar.Bin bir zorluklarla tutturdukları statusleri 1 saniyede silme imkanı verir.
Bence 90 lighttansa 90 force.Hadi ben atack charı sevmem diyosanız 90 cold.Ama 90 cold yapılandırmasıyla da force glavieri kesmenize pek ihtimal vermiyorum :wink1:
pvpye gelince düğüm itemlerde ve skillerde çözülüyor herkesin söylediği gibi farmsız bir charla pvp de verim beklemeyin ve force 80 lwl olmadan ondan da çok verim beklemeyin derim :wink1:
Force glavier olarak force açmanı tavsiye ediyorum :wink1:
kafam çook karıştı :roll: lıytınggi uplamassam çar çook yavaş kalır...
cold:48
fire:90
heuksal:90
lıght:72 düşünüodum ...çarımın atack olamsını isterim...defansta çook önemli tabi ama iyi vuramadıktan sonra defansın bi anlamı kalmıo bence 90 lvlde herkez sağlam çünki...nasıl yapmamı tavsiye edersin bu şekilde düşünen birisi için...

ceyranı 72 ye uplaman doğru olmaz ghost walk shadow içinse phantom da vardır...
öncelikle lighting int charlar içindir(sadece)
cold her ikisi için de lazımdır
fire str içindir
90 heuskal 90 fire 90 force 30 cold
tavsiye ederim pvp için
ben pvp yapmam salla ben full kasacam diyorsanız force açmayın.. ozman 90 force yerine 90 ceyran
ben pvp içinim derseniz force açmanızı şiddetle tavsiye ederim

şimdi bende özendim 8O

str glavie de mastery sorun oluo ama:S

wep skillinden kısamıyorsun
fire imbue ve passive olarak çok iyi
cold hadi str yiz30 da kalır
ee light koşmadan ve parry olmadan ne anladık :mrgreen:
eee force verincede terminator diorus :mrgreen:

:roll: napsam die kara kara düşünüorum :roll:

acak int chara uyar bu yapılandırma light 90 cold 90 wep 30 force 90 olur snow shiled olduu sürece herşey güzel olur

the king demiş ki:
şimdi bende özendim 8O

str glavie de mastery sorun oluo ama:S

wep skillinden kısamıyorsun
fire imbue ve passive olarak çok iyi
cold hadi str yiz30 da kalır
ee light koşmadan ve parry olmadan ne anladık :mrgreen:
eee force verincede terminator diorus :mrgreen:

:roll: napsam die kara kara düşünüorum :roll:

acak int chara uyar bu yapılandırma light 90 cold 90 wep 30 force 90 olur snow shiled olduu sürece herşey güzel olur
sen bosver herseyı klasık yapılandırmanı bozma kardesım :thumbsup:

Yukarı Alt