1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

"Son Destan"


 1. Steave

  Steave rank8

  Kayıt:
  25 Kasım 2009
  Mesajlar:
  17
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Sana Bi KORUM.
  [​IMG]

  HİKAYE
  Asmara gezegeninin Brocion Kıtasındaki Perna Savaşı'ndan sonra taraflar kendilerini, Hük'mün gücünün kalan parçaları olan Kor'a ve Kor cevherlerine sahip çıkmak için çözümsüz bir mücadelenin içinde buldular. Sonraki 500 yıl boyunca, gruplar güçlerini pekiştirmek için kıtanın çeşitli yerlerinde küçük büyük pek çok savaş yaptı.

  İmparator Hass, Karanlıklar Tanrısının varisi olan Yenilmez Skid'i esir eden mührü kırmak için büyük bir azimle, kıtanın her yerine dağılmış Kor enerjisinin izini sürdü.
  Hassın arkasında, dünyaya demir yumruğuyla egemen olmak isteyen, Skid'in nişanlısı ve Karanlıklar kraliçesi Kera vardı.

  Yaklaşık yüz yıl süren silahlanma yarışı döneminde çok fazla olay yaşanmadı. Bu sırada, Aydınlığın ve Karanlığın güçleri kendi ordularını kurmaya ve ekonomik yeterliliklerini sağlamaya odaklanmıştı.

  Her iki güç de Kor cevherlerinin neredeyse bitmek üzere olduğunu biliyordu. Karanlığın güçleri, Skid'in mührünü kırmak için yeterli Kor cevherinin kalmayabileceğinden korkarak, aralarında kendi saflarından üyelerin de bulunduğu çok sayıda canlının kurban edilmeye zorlandığı acımasız tedbirler uygulamaya başladı.

  (Perna Savaşı, 612 - 623)
  Bu kıyım artık sonuç vermeyecek bir noktaya ulaştığında, Karanlığın güçleri kullanabilecekleri her askeri topladı ve bunları kalan Kor cevher yataklarına ve madenlerine göndererek son yüz yıl içinde ilk kez yeni bir saldırı başlattı (660). Bu saldırı sırasında, Kor ya da Kor cevherleriyle ilgili olsun veya olmasın, giderek artan sayıda kişi ortadan kayboldu. Her iki güç de kendi istihbarat ağlarını buna yönlendirdi.

  666 yılında, Karanlığın güçleri, Skid'i bağlayan mührü kıramazlarsa Skid'in küle döneceğini öğrendi. Daha şaşırtıcı olanı, eğer Karanlığın güçleri Skid'i özgürlüğüne kavuşturmayı başarırsa, Işığın varisi olan Rethin küle dönecek olmasıydı (662). Bunu öğrendikten sonra, Işığın güçleri arasında yer alan gruplar Pletta cevherlerini ve kontrolleri altındaki gücü paylaşıp Karanlığın güçlerini kovmak ve varislerini kurtarmak için bir antlaşma yaptılar. Antlaşma, Pletta Konvansiyonu olarak bilinen bir toplantının sonunda yapıldı ve böylece, Işık tanrısının adını taşıyan Cafenril Federasyonu doğmuş oldu. Ancak, Kor cevherlerinin çok az bulunuyor olması, Cafenril Federasyonunu iç çatışmalara sürükledi. Sonuç olarak, Federasyon yeni ve daha saldırgan bir strateji benimsedi ... tüm Kor gücünü Karanlığın güçlerinin elinden almak için topyekün savaş!

  Karanlığın güçleri şimdi kendi kazdıkları kuyuya düşeceklerdi. Federasyon, gruplara teşvik olarak, düşmandan geri aldıkları Kor madenlerinin mülkiyet haklarını vermeyi vaat etti.
  Bununla birlikte, Karanlığın varisi Skid'in ruhunu yok edecek ve Kera'yı ortadan kaldıracak olan kahraman, tüm Federasyon ordusunun başkomutanı olacaktı.
  Tüm kıta, Kor'un içindeki gücü kimin kontrol edebileceğini ve çıkarabileceğini belirlemek için yapılan güç savaşının sahnelendiği bir arenaya dönüştü.

  Ancak, Karanlığın güçlerini alt etmek o kadar da kolay bir görev değildi.

  Şimdi bu yol, kendisini kanıtlamak isteyen herkese açık. Son Destan'ı yazacak kişi sen olabilirsin.


  ATMOSFER

  İnsan
  Asmaradaki egemen ırk. Diğer ırklara göre fiziksel olarak daha zayıf olsalar da, ilişki kurma ve diplomasi alanındaki üstün yetenekleri, eşsiz üreme hızları nedeniyle Asmara’nın egemen ırkıdır. Tenleri kırmızıdır ve ortalama bir yapıya sahiptirler. Olağanüstü bir uyum sağlama yetenekleri vardır. Kültürleri ve dilleri çok çeşitlidir.

  İblis
  Asmara’nın doğu kıyılarında yaşayan ırk. İblisler ülkenin ırak bölgelerinde yaşarlar ve çok karışık bir yerel kültürleri vardır. Şeytanlar İnsanlar ile düşmanca ilişkilerini uzun seneler boyunca sürdürdüler, ancak Asmara taviz verme politikası gereğince birçok kabileleri insanlar içinde asimile olmuştur. Genelde tüm İblisler etraflarında olan bitenler hakkında ilgisiz ve karamsar olmaya eğilimlilerdir. İblisler’in mavi derileri vardır ve görünüşleri güzeldir.

  Çok gururlu bir ırktır ve büyücülük özelliklerini kan yoluyla yeni nesillere aktarırlar.

  Seroine
  Çok güzel fiziğe sahip, yarı insan yarı ruh olan bu ırk insanlar ile uzun süredir ilişki içindedirler. Seroine’ler doğa ile iletişim kurabilirler ve güçlü büyücülük yetenekleri vardır. Eğer insanlar kadar aç gözlü olsalardı Dünya’yı ele geçirmiş olabilirlerdi, ancak onlar barışın ve güçler dengesinin değerini iyi bilen bir ırk olduklarından dünya üzerinde çok nadiren herhangi bit etkiye sahip olmuşlardır. Çok saf ve ergen bir tabiata sahiptirler. Doğa ile bütünleşerek tasasız bir yaşam sürdürürler.  Ve çok yakında gizemleri açığa çıkacak yeni ırklar...

  SINIFLARKara Hançer’den Kara Şövalye’ye, Cehennem Cadı’sından, Gölge Avcıya, Mistik Savaşçı’dan, Gümüş Mızrak’a birçok sınıf seçeneği. Oyun sırasında karakter geliştikçe sınıf seçebilme, sınıfındaki bir üst seviyeye geçebilme özelliği. Bu büyük evrende iyi bir savaşçı olmak istiyorsan seçimini de iyi yapmak zorundasın. Ama bir o kadar da sabırlı!


  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  PS: Silkroad Online'ye Benziyor Başlayacagım.

  Ps: Kapalı Beta Yarın Saat 10.00'da Acılıyor.
   
 2. Leet1

  Leet1 olduser

  Kayıt:
  13 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  8.797
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Birde bu moda çıktı yabancı yapımlı oyunları alıp Türkçe'ye çevirip Türkçe isim koyup belli etmeden piyasaya sürmek (sanki anlaşılmıyor )

  bu ezikliğin simgesidir.yapamıyoruz bari text dosyalarını editleyelim biz yaptık diye gösterelim olayının ta kendisidir.
  zaten serverlerı yetersiz kalır 2 server açıp tıkanırlar dc sıklıkları başlar vs.


  Oynamayacağım.
   
 3. Steave

  Steave rank8

  Kayıt:
  25 Kasım 2009
  Mesajlar:
  17
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Sana Bi KORUM.

  Adamların İlk Oyunu Degil Sen Sıkma O Güzel Canını Lag Olur Diye.


  http://www.joygame.com/tr/index.php
   
 4. Leet1

  Leet1 olduser

  Kayıt:
  13 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  8.797
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Bana Joygame imi anlatıyorsun ceosundan yönetimine tanımadıgım Türk oyun şirketi varmı ?

  Cahilliğine verip es geçiyorum sen önce beni tanı sonra gel tartışalım.
   
 5. Quxera

  Quxera Bilgiliyim

  Kayıt:
  17 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  1.484
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  unun canı cehenneme !
  zaa ?
  Silkroad'ı kopyalamışlar sanki. ^^
   
 6. __Thieves__

  __Thieves__ rank8

  Kayıt:
  19 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  681
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  kapalı beta ztn girilmiyo ki :D
   
 7. strean121

  strean121 rank8

  Kayıt:
  30 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  437
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  oyunu indirdim açık beta şu an kullanımda oynuyorum..tek kelimeyle süper..online oyun oynadıgımı anladım srodaki gibi eziyet çekmiyorum veya salak yerine konmuyorum (deli gibi para harcatıyorya sro)...yeni oyun olmasına ragmen gayet iyi bakınız sronun ilk görüntülerine vasat....
   
 8. Buzzz

  Buzzz rank8

  Kayıt:
  27 Eylül 2008
  Mesajlar:
  5.587
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  Londra
  Bizim burada ki bi internet kafe'de bu oyunu oynarsanız hiç bi ücret ödemiyorsunuz.Eskişehir'den bu oyunu oynayanlara duyrulur. ^^ İnternet kafenin ismi : EsNet