Doma$no

Sahip olduğun karakter var mı üstad.Yoksa yeni bir başlangıç mı?

Wow king is back diyebiliriz :) zamanında 1n3xorable vardı hiç unutmam serverı inletiyordu force glavier ile 90 capında sun pro set ve sun +7 glavie vardı :) Umarım eu değil ch char ile takılırsın sana CH daha çok yakışıyor ^^ , hoş geldin

BlackMamba24 demiş ki:
Wow king is back diyebiliriz :) zamanında 1n3xorable vardı hiç unutmam serverı inletiyordu force glavier ile 90 capında sun pro set ve sun +7 glavie vardı :) Umarım eu değil ch char ile takılırsın sana CH daha çok yakışıyor ^^ , hoş geldin
valla ana char olarak bir full int spear yapasım var ama bakacağız :D
ps : hoşbulduk :)

Cryolite demiş ki:
2 tane EU party yaparsın oooh tadından yenmez :mrgreen:
ya şöyle yapacağız : 1 tane kendime ait eu party olacak. Bir tane ortak party yapacağız arkadaşlar ile :D bir kaç tanede chinese serpiştirmeyi planlıyorum boşluk olmasın :mrgreen:
duzceli81 demiş ki:
welcome baby ™
ty dude :beer: :thumbsup:

ErdiDemiral demiş ki:
Cryolite demiş ki:
ya şöyle yapacağız : 1 tane kendime ait eu party olacak. Bir tane ortak party yapacağız arkadaşlar ile :D bir kaç tanede chinese serpiştirmeyi planlıyorum boşluk olmasın :mrgreen:
boşver chineseleri ya, keyfi kalmadı onların :mrgreen:

Cryolite demiş ki:
ErdiDemiral demiş ki:
Cryolite demiş ki:
boşver chineseleri ya, keyfi kalmadı onların :mrgreen:
skill aralıklarındaki zamanı kapatmak için bir bug var onunla birlikte full int spear çok fena bir build ama bakalım yarına kadar karar vereceğim herşeye :D

Yukarı Alt