Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Takımı
Seçiniz...
Bu mesaj The Prestige rumuzlu uyeden alinti yapildi
The Prestige demiş ki:
Bu mesaj SeaGame.org rumuzlu uyeden alinti yapildi
SeaGame.org demiş ki:
Merhaba Arkdadaşlar Olayın Tek Sorumlusu Somayı İşleten Firma Değil Aynı Zamanda Devlette Suçludur.

Neden Özel Odalar Yapılmadı ? Söyliyeyimmi ? tanesi 800 bin Dolar Oldugu İçin Bu Odalarda 60 gün'e Kadar Yaşana Biliniyor Bu Odalarda Söylesenize Okadar Vefad Eden Abilerimizden Daha Mı Önemliydi ? ALLAH Aşkına %10 Az Kar Yapsaydın Cehennememi Asacaklardı. Vicdan Azabı Çekmek İşin Basit Tarafı O Kadar İnsanın Hakkını Nasıl Ödeyeceksin ? Umarım Fitil Fitil Burnunuzdan Gelir Bu Dünyada Gelmesse Übür Dünyada Gelir Unutmayın HARAM PARADAN KİMSEYE HAYIR GELMEZ...

Devlette Bu İstismalara Göz Yumuyor Sonra ölünce Neymiş Cumhur Başsavılıgı v.s Araştırıyoruz en ufak detay bile atlanmıcak bu palavları siz gidin 10 yaşındaki çocuklara anlatın.

Siz Hep Cebineze Bakın Yetim Kalanları Düşünmeyin ALLAH CC Yardımcıları Olsun Bütün DUAlarımız Onlarla.
Heh ben de ne zaman çıkacak asıl başbakanlar diyordum. S.a knk. Böyle Her Kelimenin Başı Büyük Mü Yazim? Yoksa normal mi? Neyse normal yazayım. Herkesin acısı var bir tek senin yok öncelikle. Bir tek sen bilmiyorsun yani olayları hanyy. İhmal ihmal ihmal malesef her yerde bu pislik kelime. Cümlene öyle bi giriş yapmışsın ki yazmadan duramadım. "Merhaba Arkdadaşlar Olayın Tek Sorumlusu Somayı İşleten Firma Değil Aynı Zamanda Devlette Suçludur." Böyle kesin yargılarla neye dayanarak konuşuyorsun çözemiyorum. Yani Derin Devletten misiniz? Yoksa uzaydan mısınız? Söyleyinde biz de bilelim. Haa yoksa feysden mi okuyorsunuz? Şimdi "Aha Ak Partili geldi bak hele bak şuna bak nasılda Ak Partiyi savunuyor seni yaramaz seniii" diyenler olucaktır. Bi partiyi savunduğum yok.
Böyleleri evde geçer PC'nin başına açar yazarda yazar yazar... Bu kadar iyisiniz kitap falan yazında alalım okuyalım. 800 Bin dolardı şuydu buydu. Her olaydan sonra böyle laflar ortaya atılıyor ve senin gibi muhterem çok bilir kişiler çıkıyor yaygaraya veriyor ortamı ardından ülke karışıyor. La dur dur aklıma geldi siz eski çağlarda doğsaymışsınız var ya aboo şimdiye heykelleriniz olurdu böyle parklarda falan amma havalı olurdunuz haa varya ne şansız adamlarsınız. Neyse diyeceğim o az bekle tart, biç öyle konuş
Firmanın sahibi kadar devletinde suçu var denetimler yaparken yaşam odası zorunluluğu ekleseydi belkide daha az kişi ölürdü. Bu arada sen neden böle aşağılayıcı konuşuyorsun adam fikrini yazmış ?

Takımı
Galatasaray
Bu mesaj XBosstarix rumuzlu uyeden alinti yapildi
XBosstarix demiş ki:
Allah rahmet eylesin, ailesine sabırlar versin. Sorumluların cezasını çekmesi dileğiyle.

Allah rahmet eylesin. Umarım herkes cezasını çeker.

Devletimiz kanunda o kadar oynama yapıyor görüyoruz yaşam odalarını zorunlu tutsaydı şuanda 284 vefat eden abimizden, amcamızdan yarısı yaşıyor olacaktı belkide.

@theprestige, ilerde bu yazdıklarına bakıp kendinle dalga geçeceksin üzüleceksin kardeşim. Kendi kendine konuşup kendi kendine cevaplamışsın sadece.

lütfen bu konu hakkında tartışma yaratmayın arkadaşlar.

Takımı
Besiktas
@Cool Angel
Ahmet o aşşağılayıcı değil boş konuşuyor hatta konuştuğu gibi yazıp kendi yazım kurallarına bakmadan ders vermeye çalışıyor umursamaya gerek yok boşver sen onu.

seskes

Umarım cehennem vardır ve umarım kayıtlar düzgün tutuluyordur. BU KANSERLİLER İÇİNDE ÖZEL Bİ YER OLSUN BÖYLE CEHENNEM DEĞİL FARKLI Bİ OLAY OLSUN ONLARA

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Evet ben derin devlettenim. Yasaları görüyorum ve bir tek işçi canını savunan yasa yoksa derin devlet yorumumu yaparım. Bütün teknolojiye rağmen hala 1940 teknolojisi kullanılıyorsa kıçımı yırtarak da bağırırım her yerde. Kurtarılan madenci çıktı Halk Tvye kendi söyledi almanyanın hurdalarını alıp boyuyorlar yeni makine süsü veriyorlar diye. Ha, kitap yazmama gerek yok. Baştakilerin masalları yeter sana benim kitabımı okumaya vaktin olmaz. Kadermiş. Ne hikmetse kader bir tek geri kalmış ülkelerdeki fakirleri buluyor. Allah diğerlerine torpil geçiyor başbakanın açıklamasına göre o zaman.
Pc başından ötmüyorum sadece. Çarşamba günü taksimdeydim. Yürüyüş yapmak oradaki insanların acılarını dindirmiyor. Amaç sadece ses duyurmak. Diğer yaptıklarımdan söz etmeyeğim. Ha bir de şunu söylemek isterim. Sözde çok müslümansınız ya, sağ elin yaptığını sol el bilmesin. Belki tanıdık gelir.
Sizin asıl olayınız bu. RESMİ olarak 284 vefatımız varken kalkıp hala akp chp diyorsunuz. Gaözünüzü açın biraz orada yüzlerce insan öldü ihmalden! Ölümün sağı solu mu olur!

Yazdıklarım kişisel değildir.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Hayırdır ya ne oldu toplanıp içmeye giderdiniz. :// Vatan damarın mı kabardı genç?

Yazdıklarım kişisel mi acaba?

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Aldığım alkol de, ettiğim ibadet de bana. İster gider 5 vakit namaz kılarım ister sabaha kadar vodka yuvarlar karı kızla yatarım. Peki bundan sana ne?
İşin kötü yanı 284 vefat varken senin kalkıp provake amaçlı burada yazman?

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Ha bir de, vatanıma her zaman bağlıyım. Duygularımın kabarmasına gerek yok. İsrail dölü de olsam, çapulcu ayyaş da olsam, gdoğudaki kürt de karadenizdeki laz da gürcü de benim abim ablam kardeşimdir. Ben bölücü değilim. Daha da uzatmayacağım umarım.

The Prestige demiş ki:
Hayırdır ya ne oldu toplanıp içmeye giderdiniz. :// Vatan damarın mı kabardı genç?

Yazdıklarım kişisel mi acaba?
Bizim o damarımız hep akıyorduki ? Basılmasına gerek yok o damar hep akıcak hepde gidicek.

İç tabii iç yarasın aslan parçası. Doldurrrrr hey yavrum hey...
Benim sıkıntım her gün ayrı telden gitmeyin gençler. Ya adam olun ya da olmuş gibi davranın. Provake ne acaba? Provoke deniyor bizim buralarda. Sarhoş falan değilsinsindir umarım. Bi sn telefon çaldı... Heh geldim. Noldu şimdi ülkeyi mi kurtarıyordunuz geciktim biraz. Herkes vatanına bağlıdır ama bu ne kadar bağlı olduğuna göre değişiyor malesef. Böyle gösteriler yapmak için illa Somada ki masum insanların ölmesi mi gerekiyor? Madem bu kadar vatanseverdiniz ileriye dönük işler yapın. Testi kırılınca parlamayın birden. Sonra ülke niye gelişemiyor ya hep bu hükümet. Yok işte öyle bi dünya malesef. Her gün içip, gezip ve eğlenin sonra bi olayda hooop açılın isyankarlar geldi... al iştee şimdi biz napalım?

Uuuu havadan nem kapan birisi daha var. S.a mübarek. Ama şuan sana dönemiyeceğim. Görünüşe göre mükemmel birisine benziyorsun

NOT: Bu cümlede geçen kişi ve kurumlar tamamen hayal ürünüdür

Öncelikle faciada yaşamını yitiren şehitlerimizin mekanı cennet olsun, yakınlarının başı sağolsun.

Olaya kendi bakışım ve yorumuma gelecek olursak, özelleştirilmiş maden ve tabiiki akp sistemibe uygun özelleştirilmis, kısacası ihalede akpli iş adamına akpli vekile pay karşılığı devredilmiş. Aslında bir vekilin madeni fakat vekilin vekili işletiyor. Ve böyle firmalar büyüyorda büyüyor diğer firmalar batmaya zorlanıyor.
Aslında kendi madenlerinde oluyor olay ama biriside çıkıp itiraf edemiyor. Halka iyi gözükmek için koruma ordulariyla toplanıp oraya gidiyorlar üstüne korumaların tuttuğu vatandaşı tekmeleyip tokatlıyorlar. Onuda örtpas etmeye çalışıyorlar rezilce.

İste böyle bir zihniyete oy verip sonrada böyle sonuçlara katlanıyoruz.

Evet böyle bir olayın siyasi olmaması gerekir fakat ülkede siyasilerin el atmadığı sektör kalmadığı için durum böyle.

seskes

@The Prestige

tam bir kanserlisin kardas hayatinda kanserinle iyi şanslar keske yuz yuze konusabilsek bunlari :ddd

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
İçiyorum kardeşim içiyorum. Hayallerindeki hayatı yaşıyorum. Bir gün mesaj atarsın karşılıklı oturur birer kahve içer sohbet de ederiz. Ben tdk çalışanı değilim. Provake yazdığımda provoke demek istediğimi anlamışsın. Bi hatamı düzelttirdin bana teşekkür ediyorum.
Özür dilerim senin gibi olamıyorum. Bir olay olduğu zaman sesimi çıkarıyorum. Yineliyorum söylediğimi, 284 vefat var orada. Sen sağ ben sol o muhafazakar olayı değil bu. Bu canlar ortak acımız. Bunun farkına var da ondan sonra parla bana istediğin üslupta.

Takımı
Besiktas
The Prestige demiş ki:
İç tabii iç yarasın aslan parçası. Doldurrrrr hey yavrum hey...
Benim sıkıntım her gün ayrı telden gitmeyin gençler. Ya adam olun ya da olmuş gibi davranın. Provake ne acaba? Provoke deniyor bizim buralarda. Sarhoş falan değilsinsindir umarım. Bi sn telefon çaldı... Heh geldim. Noldu şimdi ülkeyi mi kurtarıyordunuz geciktim biraz. Herkes vatanına bağlıdır ama bu ne kadar bağlı olduğuna göre değişiyor malesef. Böyle gösteriler yapmak için illa Somada ki masum insanların ölmesi mi gerekiyor? Madem bu kadar vatanseverdiniz ileriye dönük işler yapın. Testi kırılınca parlamayın birden. Sonra ülke niye gelişemiyor ya hep bu hükümet. Yok işte öyle bi dünya malesef. Her gün içip, gezip ve eğlenin sonra bi olayda hooop açılın isyankarlar geldi... al iştee şimdi biz napalım?

Uuuu havadan nem kapan birisi daha var. S.a mübarek. Ama şuan sana dönemiyeceğim. Görünüşe göre mükemmel birisine benziyorsun

NOT: Bu cümlede geçen kişi ve kurumlar tamamen hayal ürünüdür
Sen varya tamamen salak bir adamsın dicem ama adam değilsin.Derdini veya savunduğun şeyi anlatamıyorsun bile bu yüzden saçmalayı kes ve kapa çeneni.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt