Demin dotada fena feedledim benim yüzümden yeniliyorlardı , sorry yazdım(anca bukadar :D) adam bana önemli değil bu bir oyun deyince şaşırdım , ula bizde olsa adamların etmediği küfür kalmazdı.

seskes

low oyun olduğu için öyle olmuş keza rage kelimesinin anlamı dotadır zaten

seskes

dota'da daha şiddetlidir oynayarak öğrenirsin zaten :D dota'dan türer zaten rageler flameler blameler XD cocugunu bile keserler

lolden sıkıldım zaten ekip geçerse gelirim evde olduğum zamanlarda takılırım ben de :P

Ben turtialı geçtim botlara 2-3 oyun atmıstım hoş ama fazlasıyla karısık geldi. Jungleda ki yol güzergahını bile çözemedim :D

Dota'da tek bir hatan maçı vermenize neden olabilir. Dikkatli oynamak lazım, karşıdaki heroların ultilerinin cooldownlarını, etki alanlarını iyi takip etmek gerekiyor. LoL'e göre uzak ara zor bir oyun.

Oynamak istersen steam id : erenkan2

Ben anlamıyorum, kolay oyun, zor oyun nasıl oluyor online oyunlarda? Sonuçta ikisinde de farklı insanlara karşı oynuyorsun, cooldown, etki alanı dota'da varsa lol'de de var. Arayüz sana kolaysa karşındakine de kolay, zorsa karşındakine de zor.

Çok pis söverim:P ama sonuçta yenisin aşırı normal bende oyuna ilk başladığimda feedlerdim
İnan şimdi giriyorsun en az 30 dakikan gidiyor bir oyunda o kadar emek veriyorsun sonra takımdan birinin hatası yüzünden gidiyor oyun. Veya dk 40 atıyorum bizim takımdan biri hala farm peşinde 4 kişi combat yapıyoruz şimdi o adamada sinirlenmemek imkansız benim için

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ne yenisi ula 4yıldır oynuyorum :D

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt