Kredisi yüklü olarak tanesi 30TL'dir.7 Adet hesap vardır elimde acilen maddi ihtiyaçtan dolayı satılıktır.
Ayrıca Sbotlarınızın süreleri 15TL karşılığında uzatılır.
iletişim için pm yada konu altından mesaj atmanız yeterlidir.

Sbot'un login olduğunu ve süresini gösteren bir resim çekip koyarmısın ? Başka yerden verme diye birkaç özellik söyliyeyim.Paint'ten bir resim aç extraloob yap ismini kaydet.Sonra aç ve arka planda kalsın.Sonra sbot login ol ve resmini çekip siteye yüklermisin ?

DaRKWaTcH demiş ki:
Sbot'un login olduğunu ve süresini gösteren bir resim çekip koyarmısın ? Başka yerden verme diye birkaç özellik söyliyeyim.Paint'ten bir resim aç extraloob yap ismini kaydet.Sonra aç ve arka planda kalsın.Sonra sbot login ol ve resmini çekip siteye yüklermisin ?
Botlarda süre yok , satıldığı zaman yükleme yapacağım.Dediğindende bir şeycik anlamadım buyur purch seçeneği aktif..

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
CukkaMix demiş ki:

Kredisi yüklü olarak tanesi 30TL'dir.7 Adet hesap vardır elimde acilen maddi ihtiyaçtan dolayı satılıktır.
Ayrıca Sbotlarınızın süreleri 15TL karşılığında uzatılır.
iletişim için pm yada konu altından mesaj atmanız yeterlidir.
Güncel'dir

up up ya yüklemesi zaten 15 lira , 30 liraya acountla beraber satıyorum yuh artık !

Arkadaşlar bu arkadaş bizim HolyShot isimli charımızı çaldı apolloda kimse sbot almasın.Ben sadece fikir veririm paranıza yazık olur........

hellheaven demiş ki:
Arkadaşlar bu arkadaş bizim HolyShot isimli charımızı çaldı apolloda kimse sbot almasın.Ben sadece fikir veririm paranıza yazık olur........
Kafanmı iyi senin ? benim daha silkroad oynamışlığım yok , kanıtını koy ! boş boş konuşma ..

kardeş bi msn bi telefon bıraksa idin
sen bi pm bırak bu araya sro oynayıp oynamak hayatın sırrı dehil
sbot lazım acil

Günceldir.
PS:Okan bey para gelmeden hiç bir şekilde acount filan veremem pm atıp durmayın , ayrıca bu işler böyledir ilk önce para sonra ürün.Sen para gelmeden bir işlem gerçekleştirir misin hiç ?

Yukarı Alt