Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Prada demiş ki:
Seneye uefada iş yapacak takım şart . Yani bu UEFA nın o kadar büyütülecek tarafı yok. Shaktar bile alıyorsa.. Shaktar kimdir ya Zenit kimdir??
Daha oynanmayan bir şeyin büyütülecek bir tarafının olmadığına kanaat getirmenden yola çıktım :P

Prada

Ben oynanmayan değil oynan bişeyden kanaat getirdim. dikkat ettiysen 10 yıldır anlattığınız şeye taş attim :P

UEFA zaten UEFA Cup olayının populeritesi bittiği için bu yola girdi UEFA avrupa ligide olsada her zaman avrupanın 2.ci sınıf takımları alacak veya CL de aradığını bulamayan büyük takımların teselli ikramiyesi olacak :P

Eğer UEFA Cup yapısı komple değişti diyorsan seneye biz bu kupayı aldık deme :P Sizin kupa tedavulden kalktı yani :P :P

@Prada

hacım daha ne konuşuyorsun fb uefa yı aldımı alamadı bu 1
2 siz bize laf atacagınıza kendinize bir bakın 26 yıllık TSL kupası hasreti var seneyede 27 olur. :D böyle giderse takımda ruh yok sizin..

Prada

Bak işte zihniyetiniz bu. Neden UEFa yı bu kadar büyütüyorsunuz gözünüzde. Zenit ile Shaktar GS ayarında bir takım mı? Onlarda aldı sonuçta siz büyüklüğünüzü onlarla eş değer mi tutuyorsunuz.

Kupa CL dir bu ülkeye CL gelmesi şart. Yoksa 10 senelik avrupanın 2.ci sınıf kupasıyla avunur dururuz. bu Türkiyeyi 1 adım ileri götürmez. Bahsettiğim şey bu

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Prada demiş ki:
Ben oynanmayan değil oynan bişeyden kanaat getirdim. dikkat ettiysen 10 yıldır anlattığınız şeye taş attim :P

UEFA zaten UEFA Cup olayının populeritesi bittiği için bu yola girdi UEFA avrupa ligide olsada her zaman avrupanın 2.ci sınıf takımları alacak veya CL de aradığını bulamayan büyük takımların teselli ikramiyesi olacak :P

Eğer UEFA Cup yapısı komple değişti diyorsan seneye biz bu kupayı aldık deme :P Sizin kupa tedavulden kalktı yani :P :P
Oynanan bir şeyin üzerinden oynanmayan bir şeye kanaat getirdin :D

Uefa kupasını biz şanlı olduğu zamanlarda aldık 8) Bizim o zaman kimlerle mücadele ettiğimiz kimlerin bu kupa için ter döktüğü unutulmasın lütfen . Ve ve uefa kupasına 40 yıla yakındır katılan f5'in bu kupada final bile oynayamaması tam 55 yıldır varolan bir kupaya hiç dokunamaması karizmasını kaybettiği ve dandik takımların aldığı söylenen kupanın yakınından bile geçememesine rağmen bizim final oynayıp kupayı Türkiyeye getirmemiz bize gurur veriyor. (Ha bide türkiye kupası var bunun gibi kayserinin zart zurt'un aldığı kupaya fenerliler hala hasret :D )

Kupa tedavulden kalksada kalkmasada ortada hiç değişmeyecek bir gerçek var . F5'in bir kupa için senelerce tırmalamasına rağmen finale bile ulaşamaması . Bunun yanı sıra Galatasaray'ın kupayı Türkiyeye getirmesi :P İşte bize gurur veren ve her yerde söylememize neden olan şey budur 8) .

İster avrupa kupası olsun ister şampiyonlar ligi olsun aynı kupa fenerdede olduğu zaman hiç bir anlamı kalmıyor işte kupa bu nedenle bizim için özel :lol:

İster avrupa kupası olsun ister şampiyonlar ligi olsun aynı kupa fenerdede olduğu zaman hiç bir anlamı kalmıyor işte kupa bu nedenle bizim için özel

bak bunu sevdim Kemalist.

Prada

Fener yıllardır UEFA da doğru düzgün oynamadı ki. Kalktı 0 puan çekti ama yinede CL de oynadı. büyük oynuyor kazanamıyor ama büyük oynamaya devam ediyor bir şekilde.

Neyse sizin kupa tedavulden kalktı :P Kaçarım bu topicten ^^

Prada demiş ki:
Fener yıllardır UEFA da doğru düzgün oynamadı ki. Kalktı 0 puan çekti ama yinede CL de oynadı. büyük oynuyor kazanamıyor ama büyük oynamaya devam ediyor bir şekilde.

doğru azdan az çoktan çok gider hesabı f5 büyük oynuyor ama büyükte kaybediyor bunun farkında değil^^

Ps: bende topicten kaçar. :twisted: 8)

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Kemalist demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
Prada demiş ki:
+1907 artık UEFA Kupasını aldık diyince o ne diyeceğm :P

ps: MSN nick'im hazır xD

UEFA kupasının avrupayla alakası ne diyen birisinin o ne diyişini yadırgamam :lol:
:lol: Konu değiştirmekte üstüne yok :P

PS: Öyle birşey demedim :santa:

@ Free,senle yada senin bulunduğun ortamda muhabbet edilmiyor.Kusura bakma.
Muhabbet ortamını,tartışma ortamını çekmekte üstüne yok.

Konuya yorumum ise; ne kadar yetenekli bir futbolcu olduğunu Türkiye'ye kanıtlamış biri Alex.
Ancak son zamanlarda oynadığı futboluyla ilgimi çekmeyen bir futbolcu.
Tercihim Galatasaray'a gelmemesi.

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
El Verano demiş ki:
@ Free,senle yada senin bulunduğun ortamda muhabbet edilmiyor.Kusura bakma.
Muhabbet ortamını,tartışma ortamını çekmekte üstüne yok.

Konuya yorumum ise; ne kadar yetenekli bir futbolcu olduğunu Türkiye'ye kanıtlamış biri Alex.
Ancak son zamanlarda oynadığı futboluyla ilgimi çekmeyen bir futbolcu.
Tercihim Galatasaray'a gelmemesi.
Tamam sende muhabbet etmessin olur biter. :santa:

No comment 8)

Yukarı Alt