Kumsaati ile geri döndüm :)
Haraç vermeyince tokadı indirdim :P

Yeniden istedim yine vermedi ve bu seferki tam suratına indi

Uru beklerken Kesemedik daral:

Ghost horse* Eventte veriliyor

Genel Görünüm

umarım beğenirsiniz :santa:

Ps:Ghost horse = Böyle birşey yok atla ilgili bir bug makara:

Charın güzelmiş :D . Bişey sorucam ExL adına kurulmuş bir guild var mı ? Yani ExL yetkililerinin kurduğu .

Disappointment demiş ki:
Charın güzelmiş :D . Bişey sorucam ExL adına kurulmuş bir guild var mı ? Yani ExL yetkililerinin kurduğu .
Öncelikle hoşgeldin :muck: gelelim soruna NoWayOut -her zamanki guild ismi- isimli guildimiz kurulmuştu ama silindi ama guild arıyorsan çevre arıyorsan yardım edebilirim :thumbsup:
PS:çar güzel falan değil seti yok :P

bu sw hala 90capdamı? exp 30x mi? biraz detay verirmisin eğer hala eski privateler gibiyse oynamaya değer bence :popcorn:

Cap 120 oldu skill itemler gelmedi stall kapandı -nedenini bi bilsem- exp rate ve sp rate 30x drop 10 x
Ps:Gelmeni tavsiye etmem :P Para bulan sun alıyor.Bide global sonra chatting kirliliği ortaya çıkıyor gelirsen öm atman yeterli olur :D

SoFToucH demiş ki:
Disappointment demiş ki:
Öncelikle hoşgeldin :muck: gelelim soruna NoWayOut -her zamanki guild ismi- isimli guildimiz kurulmuştu ama silindi ama guild arıyorsan çevre arıyorsan yardım edebilirim :thumbsup:
PS:çar güzel falan değil seti yok :P
Hoşbulduuuk :D Teşekkürler . :D

PS: Ben sete hiç bakmadım . :D Ama set olduğunda daha güzel bi char olucağndan eminim . :D

Yukarı Alt