1 8 0 1denedım gene masaüstüne atıyor 1 8 0 2 dendım soru işrateı verıyor start dahı cleınt bıle açılmıyor

Peki Çok Saol allah razı olsun yardım edenden peki client olarak hangısını kullanmamız gerekiyor ?

Kardeşim Saol Client Olarak Hangısını kulllanmamız gerekiyor ? bot369.comda oaln 1.141 mi ?

Çok Saol indiriyorum inş olursa Benım Duamı alıcaksın yardımın içinde allah razı olsun.

Morwena

Buralıyım
Burası Türkiye'nin en büyük Silkroad paylaşım Formu yardım görevimizdir Wink

Bak anlatayım.

Şimdi bot369.com clientı aldım Silkroad içine kopyaladım sonra senın verdiğin 1.85c olanı çıkardım parmağı aşağıya getirdim bundan sonra bende bulunan X33 ve leoderın bulundugu dosyaya girdim.Sonra leoder tıkla Evet Hayır soruyor Yane Softmod kurmak istiyormusun die bende evet dedım sonra Tamam die bir hata verdi.Silkroad açıldı ID PW yazdım Charım karşıma gel sonra Adamıma Tıkladım START BASTIM ATTI.

2.NOT:Senın dediğin commendline=0 /1 8 0 1de yaptım ondan sonra çalıştırdım Oda olmadı.Başka Ne yapılıyorki Benim normalde kuruluyordu.Ama nedense aqrtık olmuyor bi yardım ederseniz Allahrazı olsun
.

Kod:
Bak anlatayım.

Şimdi bot369.com clientı aldım Silkroad içine kopyaladım sonra senın verdiğin 1.85c olanı çıkardım parmağı aşağıya getirdim bundan sonra bende bulunan X33 ve leoderın bulundugu dosyaya girdim.Sonra leoder tıkla Evet Hayır soruyor Yane Softmod kurmak istiyormusun die bende evet dedım sonra Tamam die bir hata verdi.Silkroad açıldı ID PW yazdım Charım karşıma gel sonra Adamıma Tıkladım START BASTIM ATTI.

2.NOT:Senın dediğin commendline=0 /1 8 0 1de yaptım ondan sonra çalıştırdım Oda olmadı.Başka Ne yapılıyorki Benim normalde kuruluyordu.Ama nedense aqrtık olmuyor bi yardım ederseniz Allahrazı olsun.
Bu Şekilde Yaptım Bir Yardım edin.

Yukarı Alt