Ben bu softmod u n mağdurlarından biriyim :lol:
Benim Bir Fikrim var. Bu sm 3 ip den sonra banlanıyorsa Kendimize özel Loopback gibi bi bağlantı Kurarsak tek İP den girebilirsek banlanmamış olur ^^

Şimdi diyeceksinizki başkalarıda kullanıcaktır gene banlanacaktır. softmod kişiye özel dağıtılıyor gönüllü olarak birisi SM alırsa biizde cracklersek üstüne tek ip den (
Loopback vb. ) girersek bu sm banlanmaz Değil mi ^^

Yorumlarınızı Bekliyorum

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Topun Birisi Alır Diğer Forumlarada Koyar Banlanır. Fıslarıs Yine :lol:

Kemalist demiş ki:

Hiç kimse sm nin gitmesini istemes dimi Wink

nurialbay demiş ki:
ii fikir gibi ama bu sm kım alcak orası war...
Birisini bulurus ^^O birisi sen değilsin belli ^^

tombalaci_46 demiş ki:
Biraz Daha Açarmısın
Gayet açık değilmi. Loader imiz var [crack için].Birisi SM yi alıcak. Loopback gibi crack i yapmak için [Tbottaki gibi] Tek bi bağlantı oluşturabilirsek ki yapabiliriz SM yi bol bol kullanırız .. Zaten projecthax da bu yöntemi kullanıyordu . adminler bir yorum yaparsa bağlantı oluşturabilmek için çalışmalara gireceğim.Beni tanıyon demi tombalacı ^^

N0F3AR

Tanınıyorum
Cok güsel fikir kardes bide yapabilirsek on numara olur mod ve admin arkadasların da desteği ile olur bu is hmm hmm

güzel fikirde tbotta aynı sistemde çalışıyo yapabilseler ona yapar modlar onu yapacak adam bizde yok popcorn :santa: mucX

A.T.P demiş ki:
SM zaten isrobot'un cracklisi, sen diyosun ki crackin crackini yapalım. olur yapalım detective
Crackin vrackini yapalım demedim. Dikkatli okursan ne demek istediimi anlarsın Wink
Bizden biri bu sm yi alsın diorum . Bizde Tbot un crack i gibi sadece bi bağlantıdan bağlanabilelim . çünkü 3 ip den sonra sm güM. tek bağlantıdan [tek ip den] girersek Banlanmamış Olur SM

Sean_Boswell demiş ki:
A.T.P demiş ki:
SM zaten isrobot'un cracklisi, sen diyosun ki crackin crackini yapalım. olur yapalım detective
Crackin vrackini yapalım demedim. Dikkatli okursan ne demek istediimi anlarsın Wink
Bizden biri bu sm yi alsın diorum . Bizde Tbot un crack i gibi sadece bi bağlantıdan bağlanabilelim . çünkü 3 ip den sonra sm güM. tek bağlantıdan [tek ip den] girersek Banlanmamış Olur SM

Yani, loopback için extraloob'un ip sini ve belli bir port kullanırsak olur demek istiyorsun sanırım. Bu durumda tek ip den bağlanılmış olacak, tabiki bu arada sitede online olmayı da kontrol etmek gerekir sanırım.
Hmmmm oldukça mantıklı, acaba olur mu ki ?? Rolling Eyes

Sean_Boswell demiş ki:
Kemalist demiş ki:

Hiç kimse sm nin gitmesini istemes dimi Wink

nurialbay demiş ki:
ii fikir gibi ama bu sm kım alcak orası war...
Birisini bulurus ^^O birisi sen değilsin belli ^^

tombalaci_46 demiş ki:
Biraz Daha Açarmısın
Gayet açık değilmi. Loader imiz var [crack için].Birisi SM yi alıcak. Loopback gibi crack i yapmak için [Tbottaki gibi] Tek bi bağlantı oluşturabilirsek ki yapabiliriz SM yi bol bol kullanırız .. Zaten projecthax da bu yöntemi kullanıyordu . adminler bir yorum yaparsa bağlantı oluşturabilmek için çalışmalara gireceğim.Beni tanıyon demi tombalacı ^^

Evet Tanıdım :lolmuch:

oo sean sendemi geldin dostum aramıza hosgeldin^^
Fikrin iyi Hos ama su loopback işinden Cok iyi anlayan birini bulmamıs Lazım Oda bu sitede Vardır Bi Konusup Düsünelim :lolmuch: hmm popcorn

Sean_Boswell demiş ki:
Ben bu softmod u n mağdurlarından biriyim :lol:
Benim Bir Fikrim var. Bu sm 3 ip den sonra banlanıyorsa Kendimize özel Loopback gibi bi bağlantı Kurarsak tek İP den girebilirsek banlanmamış olur ^^

Şimdi diyeceksinizki başkalarıda kullanıcaktır gene banlanacaktır. softmod kişiye özel dağıtılıyor gönüllü olarak birisi SM alırsa biizde cracklersek üstüne tek ip den (
Loopback vb. ) girersek bu sm banlanmaz Değil mi ^^

Yorumlarınızı Bekliyorum
Gerçekten güzel fikir daha modların hiçbiri konuya bakmamış yapılsa çok güzel olur ancak diğer forumlarada yayılır... :santa:

x33 ün ip adresi x33.dl dosyasında var orayı edtileyip kendi ipmizi yazsak nasıl olur ?

JasonWalker demiş ki:
byomers demiş ki:
JasonWalker demiş ki:
x33 ün ip adresi x33.dl dosyasında var orayı edtileyip kendi ipmizi yazsak nasıl olur ?
ii de dll dosyasini nasil amayi becerdin program adi verirmisin ?
Not Defteri
sen yanindaki not defteri uzantili yi acti isen o aciliyo asil dll dosyasini acip icini kurcalamak lazim :)

Yukarı Alt