-Resim Silinmiş.

Heryerde softmod var mı diye sorular var! (demiştim bi kaç gün önce Razz)

Evet Paralı kullanıcılar için en sonunda çıktı.. Kırılmış halide bugün yarın çıkar belki ^^

Fakat gece paralı kullanıcı alımı açıkken şu anda alım yok. sitedeki yeni açıklama şöyle
SoftMod Subscriptions - Today, 03:52 AM

--------------------------------------------------------------------------------

We will be opening SoftMod subscriptions periodically. If they're closed, it means we've reached our limit for that day, so check back later. This is to make sure we don't get flooded with troubleshooting posts, and can address issues more efficiently.

Subscriptions are still weekly. Before you use one, please note we will be limiting it to 2 clients per PC (multiple PCs are still ok). The traffic before was terrible for everyone.
You can find the subscriptions in User CP: Paid Subscriptions

Regards,
0x33 Staff

Status: Closed for the night

Yani yeterli kullanıcıya ulaşılınca kapatılıyor. Günllük olarak açılmasını bekleyeceksiniz.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
discogolf demiş ki:
Ne cevap verecek kardeş ?
0x33 sitesinde yazılan bu nolacak.. clockwork ile konuşup sen üzülme diye şimdi softmodu satışa mı sunacak ? Neyse sen de takılmaya devam et..

ben takilmaya dewam ediyom zaten kahvekeyfi ve unutma sm cikmadan özel üyeler tarafından test edilir geçen verilen de test sürümüydü yakınca paralısı cıkar kahvekeyfi

Arkdaşlar sm çıkmıştı ve 1 gün kullandık ama bu bize endorfin arkadaşımızın bi hediyesiydi çünkü kendisi 0x33 sitesinde programcı.Discogolf kardeş bu yüzden sen smyi 0x33 te hazır değil diye görüyosun ama orda mod olan insanlar smyi indirip kullandı ama 1 gün sonunda paralıya geçtiler ve şu anda bizim sitede dağıtılan sm çalışmıyor ve gerçekten haklısın herkes sorup duruyor bizde devamlı açıklama yapmak zorunda kalıyoruz Cool

softmod hala var arkadaşım..bi kaç tane hata vardı bunların bi çogu düzeltildi..yakında yine satışına başlanacak..bu konuda yeterince açıklama yaptım

haklısın valla özellikle senden özür dilerim krdeş :lolmuch:
bundan sonra seni dikkate alıp boş konuşmuo :lolmuch: olacağım
bu dikkatini biraz da durmadan softmod çıktı mı diye soranlara yönelt ya da ne bileyim bir sürü boşa konu açanlar var oralara da bir yönelsende forum kirlilikten kurtulsa..
detective

ali_mehmet demiş ki:
painti görüyoz altta :lolmuch:

o adam resmin üstüne yazı yazmak için ve çerçeve koymak için painti açmış azcık saksıyı çalıştır tşk.ler arkadaşım bi emek vermişsin Wink

totopman demiş ki:
ali_mehmet demiş ki:
painti görüyoz altta :lolmuch:

o adam resmin üstüne yazı yazmak için ve çerçeve koymak için painti açmış azcık saksıyı çalıştır tşk.ler arkadaşım bi emek vermişsin Wink
valla işin aslı o kadar çok softmod sorusu var ki etrafta ben aradığım şeyi bulamıyorum hangi konuyu açsam softmod var mı aga kardeşşş softmod çıktı mı gibi abur cubur sorular dolu..
bunlar hiç olmazsa temizlenir dedim ama herifler bunu yaptım diye ne boş konuşmuşluğumu bıraktılar ne painti bıraktılar ne güzel forumdaşlarımız var.. :lol: kırptım paintle o altta paintin gözüktüğü yeri bakalım şimdi ne diyecekler Razz

Yukarı Alt