Benim botta 7/24 kasarken en korktuğum şey ben dışardayken veya gece uyurken elektriklerin gitmesi ve pc nin kapanmasıdır..

Elektrikler gelince pcyi açıcak ve bot programını açıp start client dicek bi program yapılırsa kişisel nobel ödülümü vericem yapana
:mrgreen:

Arkadaşlar Program Güzel olabilir fakatta bunu buraya extraloob'a bu şekilde konmaması lasım, aşağıda boru gibi Extraloob yazıo onlar bunu görse gene extraloob çalıntı felan die başlarlar haklılarda binevi böyle şeyler koncaksa bile edit olması lasım resim önünede extraloob amblemi koyup programın altında extraloob.com olmaz. Keza paylaşım için teşekkürler genede.Tony Montanada unuttu sanırım onu kötü niyetli değildir %100 .

Ba[DC]0mpanY demiş ki:
Arkadaşlar Program Güzel olabilir fakatta bunu buraya extraloob'a bu şekilde konmaması lasım, aşağıda boru gibi Extraloob yazıo onlar bunu görse gene extraloob çalıntı felan die başlarlar haklılarda binevi böyle şeyler koncaksa bile edit olması lasım resim önünede extraloob amblemi koyup programın altında extraloob.com olmaz. Keza paylaşım için teşekkürler genede.Tony Montanada unuttu sanırım onu kötü niyetli değildir %100 .
Yapan kişiye saygım olduğundan dolayı editlemedim.

Gözlerime inanamıyorum şuanda :)) Muhteşem ötesi birşey muhteşem ötesi bir fikir ve teklonojiyi bu kadar bu oyuna uyarlamak tek kelimeyle ifade etmek gerekirse inanılmaz :)) tebrik ediyorum kim bulduysa helal olsun... İyi forumlar...

Kamara_ demiş ki:
insanlar yaşamayı unutmuş
evde oynuyor bi de işte okulda otobüste bakıcak

şunu belirtmemde yarar var

kimse kendisi çok kaptırmasın zaman hızlı geçiyor
çok haklısın. ben de bırakalı 2 yıl oldu, girersem ayda bir, pvp falan. sro açıp çar kasanlara acıyorum artık. boyun, göz, omurilik falan kalmıyor valla. tamam eğlen ama, 8 tane çar açmak falan boş işler yani..

Yukarı Alt