diadoraking2 demiş ki:
yav bu program yaklaşık 6-8 ay önceden beri var çalıntı olmasın diye konu açmamıştım.Program Extraloob yöneticilerinden AkuT13 tarafından yazılmıştır.insan altına alıntıdır akut13 e teşekkürler felan yazar
aynen zaten çok önceden vardı 8)

Baris Chn demiş ki:
diadoraking2 demiş ki:
yav bu program yaklaşık 6-8 ay önceden beri var çalıntı olmasın diye konu açmamıştım.Program Extraloob yöneticilerinden AkuT13 tarafından yazılmıştır.insan altına alıntıdır akut13 e teşekkürler felan yazar
aynen zaten çok önceden vardı 8)
Sorun ne arkadaşlar?IQ'larınız kaç? kaç defa dedik konunun altında AkuT13'vs. yazılar bulunmaktadır?Kumda oynamayın lütfen ayaklarınız yanar...
Ps:İyi forumlar.

darsh demiş ki:
mümkünse srokingi de eklesek oraya :)
göründüğü üzere programın yapıcısı Extraloob'den akut13. yapımcıya teşekkür edildiği için hiç bir emek hırsızlığı durumu filan söz konusuda değil. (belkide izin alınıp paylaşıldı bilmiyorum)
durduk yere neden sroking'e teşekkür edilecek anlamadım ?

The47

Bilgiliyim
The Black demiş ki:
darsh demiş ki:
göründüğü üzere programın yapıcısı Extraloob'den akut13. yapımcıya teşekkür edildiği için hiç bir emek hırsızlığı durumu filan söz konusuda değil. (belkide izin alınıp paylaşıldı bilmiyorum)
teşekkür olayına takıldın bro :headbang:

arkadaş bot listesine sroking'in eklenmesinden bahsetmiş :wink1:

Ps. arkadaş listesinde ögretmeni falan olan kullanmasın bunu bütün gün duvarda bot durumunu görmekten pek hoşlanmayabilirler :detective:

The47 demiş ki:
The Black demiş ki:
darsh demiş ki:
teşekkür olayına takıldın bro :headbang:

arkadaş bot listesine sroking'in eklenmesinden bahsetmiş :wink1:

Ps. arkadaş listesinde ögretmeni falan olan kullanmasın bunu bütün gün duvarda bot durumunu görmekten pek hoşlanmayabilirler :detective:
ahah :lol: özür dilerim kardeşim ozman. :roll:

beyler peki bu program ne kadar güvenlidir? yani herhangi bi çalınma soyulma vs riski var mdır ?

Akut13 sizin kadar düşünmyordur :lol

Beyler adam program yapmış ve reklamınada yer vermiş. Ben bunları bildiğim halde paylaşmışım. Siz gelmişsiniz tantana yapıyorsunuz. Arkanıza yaslanın ve tadını çıkartın şu forumun...

The47

Bilgiliyim
Altına ne kadar teşekkür notu yazsanızda insanlar yaşlarını hemen belli ediyorlar^^

Yukarı Alt