Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
Arkadaşlar oyunu bilen vardır.Bende daha önce forumda konusu açıldımı bilmiyorum ama hoşuma gittiği için paylaşım yapmak istedim.

Arkadaşlar oyun yeni yeni piyasaya geliyor.Oyun aynı LoL ve Dota 'ya benziyor oyuna başlıyorsunuz item alıyorsunuz,savaşıyorsunuz,oyun içinde ve dışında ayrı lv kasmalar vb. özellikler gayet benziyor.Herolarımız Mitolojik Tanrılardan Oluşuyor...
Oyundaki bir güzel özellikte şu: Kullandığınız hero , ihtiyacınız olan skill ve itemleri AUTO ayarlamanız halinde her baseye geldiğinizde otomatik alıp ayarlıyor.Manuel olarak yapmak isteyende AUTO özelliğini kapatıp yapabilirler.

Oyun Çeşitleri:
1-Arena Mod : Arena içinde belli bir sayı vardır.Adam keserek ve kendi minyonlarımızı karşı takımın kulesine sokarak o sayı düşer hangi takımın sayısı ilk düşerse karşı taraf kazanır.

2-Conquest Mod : LoL'den alışkın olduğumuz gibi kale kırarak oyunu kazanma modudur.

3-Domination Mod: Ortada 3 adet kule vardır.Kuleleri alıp defans yapıyoruz.(LoL'deki gibi)

4-1 vs 1 Mod : İstediğiniz bir kişi ile 1 vs 1 oynuyabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla birlikte bu istediğiniz modlardan herhangi birini oynayabilirsiniz

Oyunu güzel yapan bir özellikte şu ''CLAN'' açtığınız clan ile clan savaşı(CW) yapabilir clanınızı yükseltebilirsiniz.

Herolardan bazıları:
THOR

HADES

YMİR

OYUN TRAILERI
BAŞLAYACAK ARKADAŞLAR KONU ALTINA NICK BIRAKABILIR OYNAYABILIRIZ

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Çok önceden biliyordum ancak ekran kartım yandığı ve maddi açıdan sıkıntılar çektiğim için yeni bir ekran kartı alıp oynayamamıştım hep içimde kalmıştı, şimdi yeni bilgisayar aldım ve oyuna başladım. Bence grafik olarak çok güzel, bilindik oyun tarzından biraz daha karmaşık bir sistemi var. Karakterleri ne kadar oynarsınız o kadar mastery puan topluyorsunuz ancak ne işe yaradıklarını dahi bilmiyorum :D Oyun modları haricinde her gün farklı oyun modu eventi yapılıyor. Örneğin; dün bir oyun modunda sadece 3 hero veriyorlardı (posedion, odin, hades) bugün kraken isimli bir event vardı çok merak edip girmek istedim ama posedion herosu elinizde olması gerekiyormuş o da bende yok.

Lafı fazla uzatmadan kısaca herkese tavsiye ederim gerçekten oynadıkça daha çok alışıp seviyorsunuz, kaliteli oyuncular var. Ayrıca en çok sevdiğim özelliği HEROLARI 1 OYUNLUK KİRALAYABİLİYORSUNUZ. Üstelik fiyatıda çok uygun, 1 maçta kazandığınız paranın 3/1 'i kadar diyebilirim.

Nickim : Noilehtce

Yukarı Alt