joysro

game12
Kayıt
4 Ağustos 2009
Mesajlar
1.879
Beğeniler
0
Şehir
Gemlik/Bursa
jado


- Resim Silinmiş.
6 Temmuz

Uruguay-Hollanda >> 2


7 Temmuz

Almanya-İspanya >> 1


- Resim Silinmiş.​
 
Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Kayıt
27 Eylül 2008
Mesajlar
5.587
Beğeniler
1
Şehir
Londra
Smirnoff demiş ki:
- Resim Silinmiş.

A Grubu

11 Haziran

Güney Afrika - Meksika = 1
Uruguay – Fransa = 2

16 Haziran

Güney Afrika – Uruguay =

17 Haziran

Fransa - Meksika =

22 Haziran

Meksika – Uruguay =
Fransa – Güney Afrika =

B Grubu

12 Haziran

Arjantin – Nijerya = 1
Güney Kore – Yunanistan = 2

17 Haziran

Arjantin – Güney Kore =
Yunanistan – Nijerya =

22 Haziran

Nijerya – Güney Kore =
Yunanistan – Arjantin =

C Grubu

12 Haziran

İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri = 1

13 Haziran

Cezayir – Slovenya = 0

18 Haziran

İngiltere – Cezayir =
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri =

23 Haziran

Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir =
Slovenya –İngiltere =

D Grubu

13 Haziran

Almanya – Avustralya = 1
Sırbistan – Gana = 1

18 Haziran

Almanya – Sırbistan =

19 Haziran

Gana – Avustralya =

23 Haziran

Avustralya – Sırbistan =
Gana – Almanya =

E Grubu

14 Haziran

Hollanda - Danimarka =1
Japonya – Kamerun = 2

19 Haziran

Hollanda – Japonya =
Kamerun – Danimarka =

24 Haziran

Danimarka –Japonya =
Kamerun –Hollanda =

F Grubu

14 Haziran

İtalya – Paraguay = 1

15 Haziran

Yeni Zelanda – Slovakya =

20 Haziran

İtalya – Yeni Zelanda =
Slovakya – Paraguay =

24 Haziran

Paraguay – Yeni Zelanda =
Slovakya – İtalya =

G Grubu

15 Haziran

Brezilya – Kuzey Kore =
Fildişi Sahilleri – Portekiz =

20 Haziran

Brezilya – Fildişi Sahili =

21 Haziran

Portekiz – Kuzey Kore =

25 Haziran

Kuzey Kore – Fildişi Sahili =
Portekiz – Brezilya =

H Grubu

16 Haziran

İspanya – İsviçre =
Honduras – Şili =

21 Haziran

İspanya – Honduras =
Şili – İsviçre =

25 Haziran

İsviçre – Honduras =
Şili – İspanya =

- Resim Silinmiş.​
Uygundur :thumbsup:
 
Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Kayıt
4 Ağustos 2009
Mesajlar
1.879
Beğeniler
0
Şehir
Gemlik/Bursa
Smirnoff demiş ki:
- Resim Silinmiş.

A Grubu

11 Haziran

Güney Afrika - Meksika =1 :byes:
Uruguay – Fransa = 2 : :byes:

16 Haziran

Güney Afrika – Uruguay = 2 :think:

17 Haziran

Fransa - Meksika =

22 Haziran

Meksika – Uruguay =
Fransa – Güney Afrika =

B Grubu

12 Haziran

Arjantin – Nijerya = 1 nese:
Güney Kore – Yunanistan = 2 :byes:

17 Haziran

Arjantin – Güney Kore =
Yunanistan – Nijerya =

22 Haziran

Nijerya – Güney Kore =
Yunanistan – Arjantin =

C Grubu

12 Haziran

İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri = 1 :byes:

13 Haziran

Cezayir – Slovenya = 0 :byes:

18 Haziran

İngiltere – Cezayir =
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri =

23 Haziran

Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir =
Slovenya –İngiltere =

D Grubu

13 Haziran

Almanya – Avustralya = 1 nese:
Sırbistan – Gana = 1 :byes:

18 Haziran

Almanya – Sırbistan =

19 Haziran

Gana – Avustralya =

23 Haziran

Avustralya – Sırbistan =
Gana – Almanya =

E Grubu

14 Haziran

Hollanda - Danimarka =1 nese:
Japonya – Kamerun = 2 :byes:

19 Haziran

Hollanda – Japonya =
Kamerun – Danimarka =

24 Haziran

Danimarka –Japonya =
Kamerun –Hollanda =

F Grubu

14 Haziran

İtalya – Paraguay = 1 :byes:

15 Haziran

Yeni Zelanda – Slovakya = 2 :byes:

20 Haziran

İtalya – Yeni Zelanda =
Slovakya – Paraguay =

24 Haziran

Paraguay – Yeni Zelanda =
Slovakya – İtalya =

G Grubu

15 Haziran

Brezilya – Kuzey Kore = 1 nese:
Fildişi Sahilleri – Portekiz = 0 nese:

20 Haziran

Brezilya – Fildişi Sahili =

21 Haziran

Portekiz – Kuzey Kore =

25 Haziran

Kuzey Kore – Fildişi Sahili =
Portekiz – Brezilya =

H Grubu

16 Haziran

İspanya – İsviçre = 1 :think:
Honduras – Şili = 2 :think:

21 Haziran

İspanya – Honduras =
Şili – İsviçre =

25 Haziran

İsviçre – Honduras =
Şili – İspanya =

- Resim Silinmiş.​

21,09

/Güncel
 
Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Kayıt
4 Ağustos 2009
Mesajlar
1.879
Beğeniler
0
Şehir
Gemlik/Bursa
Smirnoff demiş ki:


- Resim Silinmiş.

A Grubu

11 Haziran

Güney Afrika - Meksika =1 :byes:
Uruguay – Fransa = 2 : :byes:

16 Haziran

Güney Afrika – Uruguay = 2 nese:

17 Haziran

Fransa - Meksika = 1

22 Haziran

Meksika – Uruguay =
Fransa – Güney Afrika =

B Grubu

12 Haziran

Arjantin – Nijerya = 1 nese:
Güney Kore – Yunanistan = 2 :byes:

17 Haziran

Arjantin – Güney Kore = 1
Yunanistan – Nijerya = 2

22 Haziran

Nijerya – Güney Kore =
Yunanistan – Arjantin =

C Grubu

12 Haziran

İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri = 1 :byes:

13 Haziran

Cezayir – Slovenya = 0 :byes:

18 Haziran

İngiltere – Cezayir =
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri =

23 Haziran

Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir =
Slovenya –İngiltere =

D Grubu

13 Haziran

Almanya – Avustralya = 1 nese:
Sırbistan – Gana = 1 :byes:

18 Haziran

Almanya – Sırbistan =

19 Haziran

Gana – Avustralya =

23 Haziran

Avustralya – Sırbistan =
Gana – Almanya =

E Grubu

14 Haziran

Hollanda - Danimarka =1 nese:
Japonya – Kamerun = 2 :byes:

19 Haziran

Hollanda – Japonya =
Kamerun – Danimarka =

24 Haziran

Danimarka –Japonya =
Kamerun –Hollanda =

F Grubu

14 Haziran

İtalya – Paraguay = 1 :byes:

15 Haziran

Yeni Zelanda – Slovakya = 2 :byes:

20 Haziran

İtalya – Yeni Zelanda =
Slovakya – Paraguay =

24 Haziran

Paraguay – Yeni Zelanda =
Slovakya – İtalya =

G Grubu

15 Haziran

Brezilya – Kuzey Kore = 1 nese:
Fildişi Sahilleri – Portekiz = 0 nese:

20 Haziran

Brezilya – Fildişi Sahili =

21 Haziran

Portekiz – Kuzey Kore =

25 Haziran

Kuzey Kore – Fildişi Sahili =
Portekiz – Brezilya =

H Grubu

16 Haziran

İspanya – İsviçre = 1 :byes:
Honduras – Şili = 2 nese:

21 Haziran

İspanya – Honduras =
Şili – İsviçre =

25 Haziran

İsviçre – Honduras =
Şili – İspanya =

- Resim Silinmiş.​

Arjantin oynayışdan sonra kupayı alır diyorum summer1:
 
Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Kayıt
14 Mayıs 2007
Mesajlar
24.648
Beğeniler
0
Şehir
Eskişehir
Smirnoff demiş ki:


- Resim Silinmiş.

A Grubu

11 Haziran

Güney Afrika - Meksika =1
Uruguay – Fransa = 2

16 Haziran

Güney Afrika – Uruguay =2

17 Haziran

Fransa - Meksika = 1

22 Haziran

Meksika – Uruguay =
Fransa – Güney Afrika =

B Grubu

12 Haziran

Arjantin – Nijerya = 1
Güney Kore – Yunanistan = 2

17 Haziran

Arjantin – Güney Kore = ]1
Yunanistan – Nijerya = 2

22 Haziran

Nijerya – Güney Kore =
Yunanistan – Arjantin =

C Grubu

12 Haziran

İngiltere – Amerika Birleşik Devletleri = 1

13 Haziran

Cezayir – Slovenya = 0

18 Haziran

İngiltere – Cezayir = 1
Slovenya – Amerika Birleşik Devletleri = 2

23 Haziran

Amerika Birleşik Devletleri – Cezayir =
Slovenya –İngiltere =

D Grubu

13 Haziran

Almanya – Avustralya = 1
Sırbistan – Gana = 1

18 Haziran

Almanya – Sırbistan = 1

19 Haziran

Gana – Avustralya = 1

23 Haziran

Avustralya – Sırbistan =
Gana – Almanya =

E Grubu

14 Haziran

Hollanda - Danimarka =1
Japonya – Kamerun = 2

19 Haziran

Hollanda – Japonya = 1
Kamerun – Danimarka = 1

24 Haziran

Danimarka –Japonya =
Kamerun –Hollanda =

F Grubu

14 Haziran

İtalya – Paraguay = 1

15 Haziran

Yeni Zelanda – Slovakya = 2

20 Haziran

İtalya – Yeni Zelanda =
Slovakya – Paraguay =

24 Haziran

Paraguay – Yeni Zelanda =
Slovakya – İtalya =

G Grubu

15 Haziran

Brezilya – Kuzey Kore = 1
Fildişi Sahilleri – Portekiz = 0

20 Haziran

Brezilya – Fildişi Sahili =

21 Haziran

Portekiz – Kuzey Kore =

25 Haziran

Kuzey Kore – Fildişi Sahili =
Portekiz – Brezilya =

H Grubu

16 Haziran

İspanya – İsviçre = 1
Honduras – Şili = 2

21 Haziran

İspanya – Honduras =
Şili – İsviçre =

25 Haziran

İsviçre – Honduras =
Şili – İspanya =

- Resim Silinmiş.​
/Uygundur.
 
Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt