Mopneet

TTNet 1 mbps sınırsız internet kullanıyordum lakin 2 günde oluşan, ani denebilecek bir karar ile 8 mbps'e geçmeye karar verdik. 2 sorum var. TTNet'ten Smile'a geçiyorum, Smile kullanıp da sorun yaşayan var mı 8 mbps'de? Ayrıca Florya, İstanbul'da oturuyorum, santrale yakınlık konusunda sorun yaşar mıyım, sarko dışında fikri olan var mı? (:

Mopneet demiş ki:
TTNet 1 mbps sınırsız internet kullanıyordum lakin 2 günde oluşan, ani denebilecek bir karar ile 8 mbps'e geçmeye karar verdik. 2 sorum var. TTNet'ten Smile'a geçiyorum, Smile kullanıp da sorun yaşayan var mı 8 mbps'de? Ayrıca Florya, İstanbul'da oturuyorum, santrale yakınlık konusunda sorun yaşar mıyım, sarko dışında fikri olan var mı? (:
Bende sen gibi tedirgindim lakin ttnetle aynı alt yapısı var ttnetin ne avantajı varsa smilede öyle aradki fark müşteriyle ilgilenme ve ücret. smileadsl gayet güzel :detective:

combomax demiş ki:
Mopneet demiş ki:
Bende sen gibi tedirgindim lakin ttnetle aynı alt yapısı var ttnetin ne avantajı varsa smilede öyle aradki fark müşteriyle ilgilenme ve ücret. smileadsl gayet güzel :detective:
ttnet de son derece güzel hizmet veriyor

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ttnet yeni paket hazırlığı içerisinde her nereye geçersen geç taahhütlü sözleşme yapma sakın dilediğin zaman çıkabilecek bir sözleşme yap çünki 100mbit geliyor...

extraloob demiş ki:
ttnet yeni paket hazırlığı içerisinde her nereye geçersen geç taahhütlü sözleşme yapma sakın dilediğin zaman çıkabilecek bir sözleşme yap çünki 100mbit geliyor...
100 mbit gelicekte ben görücem he :byes:

Mopneet

TTNet 8 mb limitsiz paketini 15 gb kota - aşım durumunda 512 kb'den 25 gb kota - aşım durumunda 1 mb olarka değiştirdi ve fiyatını 55 TL yaptı. Smile'da aynı güncellemeyi yaptı lakin fiyat hâlâ 49 TL. ^^
@extra
100 mb gelse de ona geçecek durumda değilim şu anda. O nedenle taahhüt çok bozmuyor hocam. (:

TTNet - Smile ADSL - Biri- bunlar hep aynı bildiğim kadarıyla çünkü aynı hatlar üzerinden geliyorlar.Türk Telekom istese fişlerini çeker :D

Takımı
Galatasaray
d4rkw0r1d demiş ki:
TTNet - Smile ADSL - Biri- bunlar hep aynı bildiğim kadarıyla çünkü aynı hatlar üzerinden geliyorlar.Türk Telekom istese fişlerini çeker :D
+1 :beer:

Ttnet kullanıyordum bende geçtim Smile ye ve yaklasık 3 aydır 1 kere bıle kesılme yasamadım ınternet hızım 6 mbıt gelıyor ist kartal da oturuyorum bence smıle daha ıı kullandım ıkısınıde ama BANA sorarsan hangısı dıe Smile :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
BamyaUzgun demiş ki:
extraloob demiş ki:
100 mbit gelicekte ben görücem he :byes:

küçükbamya teklif verildi 3-5 aya kadar geliyor kuzum :thumbsup:

walla ben 8mb bit sınırsızda idim 55 olunca 16Mbit sınırsıza geçtim 59Tl sonuçta 4 tl bozmaz :)
ama henüz bi fark göremedim biraz vakit geçsin bakalım...

Mopneet

Smile'a geçtim lakin internet hızım 4 mb. Florya/İstanbul'da oturup da hızı 8 mb olanv ar mı Sarko dışında? ^^ Ayrıca n'apmam lazım? (:

Yukarı Alt