Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Onderkor demiş ki:
arkadaşlar ben ue charla oyuyom bot ayaladım herşeyini skilllerinide ayarladım ama bot skillere basmıyo neden Question
Buff Skilleriyle Attack Skillerinin Yerlerini Karıştırmış Olabilirsin.

- Resim Silinmiş.

arkadaşlar bu hatada kaldım bot klasörünü değiştirdim loader ini dosyasının içindekileri değiştirdim hala bu hata yardım pls

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bot çıktığından beri süper kasıyo biraz sonra şehre ışınlancak dc yerse söylerim kendiniz elle götürün şehre Wink

yilanarif demiş ki:
buzlarprensi demiş ki:
arkadaşlar soruma cvp alamadım cvp pls

arkadaşım yukarda mod arkadaş gerekli cvbı yazdı oku istersin
bot temiz ben giriş yaptım ama blocklu olduğum için kasamadım isteyen kullanır isteyen kullanmaz

indirin çalışıor patlamadan kasılın azcık extraokk
o değil be kardeş orda bi hata belirttim o hatayı bi türlü gideremedim onu soruyorum nasıl gidericem die herşeyi yaptım ama hala aynı hata

la bu ışınlanmıyooo pot bitti hala skillsiz kasıyo Mad bunun ayarı ne beyler söyleyin ya ben ayarları tam yaptım ama retrun çekmiyo

buzlarprensi demiş ki:
yilanarif demiş ki:
buzlarprensi demiş ki:
o değil be kardeş orda bi hata belirttim o hatayı bi türlü gideremedim onu soruyorum nasıl gidericem die herşeyi yaptım ama hala aynı hata
arkadaşım bende o hatayı bağlantımda problem olduğu zaman verior başka nedeni varmı bilmiom start gelene kadar normal cliente tıkla start geldimi loadere tıklamayı denesene bi kahvekeyfi

orqundogi demiş ki:
la bu ışınlanmıyooo pot bitti hala skillsiz kasıyo Mad bunun ayarı ne beyler söyleyin ya ben ayarları tam yaptım ama retrun çekmiyo
normal isrobotla aynı ayarı yapacaksın

home ye bas protectiondaki ayarları bi kontrol et eğer ayarları tam yaptım diosan

auto traning bölümdeki ''loob all bot activity'' i işaretlememiş olabilirsin extraokk

returnLarı topLatmayın sehre yürüyerek gitsin patLasada dc yemediiniz sürece kasarsınız extraokk

yilanarif demiş ki:
orqundogi demiş ki:
normal isrobotla aynı ayarı yapacaksın

home ye bas protectiondaki ayarları bi kontrol et eğer ayarları tam yaptım diosan

auto traning bölümdeki ''loob all bot activity'' i işaretlememiş olabilirsin extraokk
tmm dediklerin yapılı zaten herşey doğru ama nedense geri dönmüyo back town no mp işaretli yani türkçesi mp pot kalmayınca şehre dön ve bende mp potu kalmadı ama hala inatla skillsiz kasmaya uraşıyo :lolmuch:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt