arkadaşlar... yada hakkımda yanlış düşünen arkadaşlar her ne kadar 0x33 le biraz alakalı olsamda sitede yayınlanan ve yayınlanacak olan leak edilmiş softmodları banlamak yada banlattırmakla uğraşmıyorum sakın ola böyle düşünmeyin arkadaşlar... Her ne kadar onlarla olsakta Türk insanı içinde burdayım , burdayız. Sitede yayınlanan softmodu bu güne kadar sadece 1 kere banladım oda Avril denilen arkadaş yüzündendi benim burdaki id mi banladı sonra açtı kendi kendine bende sitedeki o anda yayında olan softmodu banladım yada banlattırdım... ve bunu ElazıgLee ye direk pm yoluylada bildirdim... o olaydan itibaren sitede yayınlanan hiçbir softmoda karışmadım. banlanma konusunda size şöyle bi bilgi vereyim.. aldıgınız x33 hesapları VMware servera bağlı ve clockwork yani x33 site admini siteye her online oldugunda servera hangi hesaptan kaç tane ip ulaşmış diye bakıyor ip sınırını aşan varsa direk banlıyor adam.. clockwork bizzat kendi bunu yapıyor o sitede online iken tüm hesapları kontrol eder.. gecen gün yayınlanmış olan softmodta bu yüzden banlandı. adam sitede online ise görüyor ve banlıyor malesef. benimle bir alakası yoktur.. 3ncü şahıslara duyurulur...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
güzel bir açıklama hoşuma gitti bana da birisi söylemişti böyle böyle yapıyor diye pek üstüne durmamıştım mevzunun haklıda çıkmışım kahvekeyfi

yaw bende bu sitede davetle üyelik alma gibi bisey varmıs ben arkadasımada üyelik almak istiyorum modlardan birine mail attım cewap vermedi sana atsak :mrgreen: :mrgreen:

endorphin kardeşim sana özelden mesaj yazdım rahatsız ettiysenm kusura bakma bizim sm gittimi yoksa süreli olarak mı ban yedik siteden

Yukarı Alt