arkadaşlar ilk olarak ii akşamlar ben sm almayı düşünüyorum . Ama arkadaş dedi tek ip kullanıyo dedi eskisi gibi en az 3 ip kullanamıyo mu dedi artık , biz 2 arkadaşla alcazda ondan soruyorum ? acil hemen cvp verirseniz sevinirim alıcam ona göre ?

murdemon demiş ki:
evet kapalı ama biz 2 kişi aldık önceden hala kullananıyoruz 2 ayrı ıp den kahvekeyfi Wink
hmm ok başka kullanan biri varsa en son çıktığında yazsın lütfen çıktığında alırız artık

_SroGoblin_ demiş ki:
arkadaşlar ilk olarak ii akşamlar ben sm almayı düşünüyorum . Ama arkadaş dedi tek ip kullanıyo dedi eskisi gibi en az 3 ip kullanamıyo mu dedi artık , biz 2 arkadaşla alcazda ondan soruyorum ? acil hemen cvp verirseniz sevinirim alıcam ona göre ?
Aynı modemden paylaşım yapıyorsanız apartmanda çok portlu modemden kablo çeken kullanıcılar mesela.. Yakalanmazsınız. Ama farklı modemlerden aynı x33.dll (softmod) ile girerseniz yakalanma olasılığınız çok yüksek.. x33.dll dosyasının içinde senin kullanıcı adın ve şifren gömülü. paylaşırsan yakalanma olasılığı eskisinden daha yüksek. özel mesaj geliyor 1. uyarı.. yeni dll dosyasını indir diye.. indirdikten sonrada paylaşırsan yakalanırsan hesabını kilitliyorlar tabii softmod x33.dll de iptal oluyor.

Yukarı Alt