slm arkadaşlar benim silkroadda charım var. :curtain:
ve 25 lwl yim serwerim olympus yüksek lwl olan :coffee: ve kendilerini kasmaktan sıkılanlar :x lütfen beni kasarmıınız!
:D arkadaşlar beni kasacak olanlara şimdiden :thumbsup: :mrgreen: ...teşekkür ederim... :mrgreen: :thumbsup:
:starving: cevaplarınızı bekliyorum :starving:

yahu kardeşim burada türk ve müslüman kardeşlerim var tabiiikide içinden birii bir iyilik yapar ben bekliyorum o kişiyi ama ne zaman gelir bilmem
birde bekle biz geliyoruz lafını anlamadım

Taxi ye gir :coffee:

kimse seni bedavaya kasmaz. ha elbet iyi biri çıkıp ben kasarım kardeş der ama çoğu kişi bu işi para kazanıp yapmak varken bedava yapmaz :detective:

biraz param olsa girecem ama 10 gün sonra 150 m 500 silk alınca olacak taxi işi ama
o zamana kadar fakirim yani ben bu süre içinde böyle bir arkadaş bekliyorum tamammı tabiikide ben bunlara paralarını o dediklerimi alınca verecem not alacam isimleri
tabi bana inanmayanlar olacak biz aptalmıyız diyenler olacak ama inananları bekliyorum :starving:

boyle basıt bır ıslemle olmucak seyler bunlar hem de hıc bır zamn ayrıca turklugu muslumanlıgı karıstırmakta cok sacma... adam senı kassın dıye damarından gırıp turksun muslumansın aynı kanız dersın ondan sonra adamın charı soymaya hazırdır aynı ırk aynı dın unutulur ac gıbı saldırılır celıskıler ıcınde bır utopyadır bu kısır dongu... olympusta charlarım var ama ancak ong taxı=100k :muck:

Yukarı Alt