1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Skype


 1. Sensei

  Sensei rank8

  Kayıt:
  21 Haziran 2009
  Mesajlar:
  500
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Sanal alem..
  [​IMG]
  Genel bilgiler:
  Program Adı :Skype 4.1.0.141
  Platform :Windows
  Lisans :Ücretsiz
  Dosya Boyutu :1,93 MB
  Üretici :Skype
  Dil :Türkçe  Skype 4.1.0.141 Dünyanın her yerindeki istediğiniz kişiyi (anlık mesajlaşma, görüntülü ve sesli konuşma, telefon aramaları) arayabilmenizi sağlayacak oldukça gelişmiş özelliklere sahip bir programdır.

  Kolay ve hızlı bir kurulumun ardından sade ve şık bir arayüz ile karşınıza çıkan Skype hesabınızla giriş yaptıktan sonra diğer Skype kullanıcıları ve telefon numarası aracılığı ile dünya üzerinde dilediğiniz kişi ile anlık iletişim kurmanızı sağlıyor. Bir iletişim programında arayabileceğiniz tüm özelliklerin bulunduğu hatta bunlara ek olarak telefon aramaları yapabildiğiniz bu ücretsiz program kaliteli görüntü aktarımı ile büyük video chat penceresinde, mükemmel ses kalitesi ile de net ve güvenli bir konuşma yapabilmenize olanak sağlıyor.

  Sekmeli konuşma pencereleri arasında hızlı ve akıcı yazışmalar yapabileceğiniz Skype SMS gönderme, sesli mesaj, çevrimdışı durumda çağrı yönlendirme gibi ekstra özelliklere sahip. Benzersiz özellikleri hızlı, basit, kaliteli ve güvenli yapısı ile yepyeni bir iletişim aracına sahip olacaksınız. Tamamen Türkçe olan program hakkında daha detaylı bilgiye yine Türkçe olan üretici adresinden ulaşabilirsiniz.


  4.1 Sürüm Yenilikleri:

  * Ekran paylaşma
  * Kişileri gönderme
  * Doğum günü hatırlatıcılar
  * Daha iyi çağrı kalitesi
  * Daha iyi görüntü kalitesi
  * Erişilebilirlik özellikleri


  Sistem Gereksinimleri Şunlardır:

  * Windows 2000, XP veya Vista ile çalışan PC. (Windows 2000 kullanıcılarının görüntülü görüşmeler için DirectX 9.0 kullanması gerekir).
  * İnternet bağlantısı; genişbant en iyi seçenektir (sesli çağrılar için GPRS desteklenmez).
  * Hoparlör ve mikrofon; bütünleşik veya ayrı.
  * Sesli ve görüntülü çağrılar için en az 1GHz işlemci, 256 MB RAM ve tabii ki bir web kamerası olan bir bilgisayar öneririz.
  * "Yüksek Kaliteli Görüntülü" görüşmeler için yüksek kalitede görüntü özelliğine sahip bir web kamerası ve yazılımı, çift çekirdekli işlemcili bir bilgisayar ve hızlı bir genişbant bağlantıya (384 kbps) ihtiyacınız olacak.  Rar şifresi:www.extraloob.com
  [​IMG]

  Saygılarımla,
  D.Mod Sensei