1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Skype 3.6


 1. MoonLife

  MoonLife rank8

  Kayıt:
  10 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  3.824
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Skype nedir?

  Skype, dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir kişiyi Skype üzerinden ücretsiz aramanıza imkan tanıyan küçük bir yazılımdır. Ve görüşmeler ücretsiz olmasına rağmen, gerçekten mükmmel kalitede. Eğer siz ve arkadaşlarınız, aileniz ya da iş bağlantılarınız web kamerası kullanıyorsa, ücretsiz görüntülü görüşme de yapabilirsiniz. Hatta sabit hatları ve cep telefonlarını dakikası gerçekten ucuz ücretlerle arayabilirsiniz.
  3.6 sürümündeki geliştirmeler

  Yüksek Kaliteli Görüntü

  Yüksek Kaliteli Görüntü
  Daha net, temiz ve keskin görüntü; şimdiye kadarki en iyi görüntü kalitemiz.

  MySpace
  MySpace arkadaşlarınızla bağlanın. Onları kişilerinize ekleyin ve bağlı kalın.

  Skype'ı ilk kez indiren herkes için 30'dan fazla ülkeden birine yapılacak ilk arama ücretsiz.
  Yalnızca aramaktan daha fazlasını yapın

  Grupla yazılı mesajlaşmaAnlık mesajlaşma programlarında olduğu gibi, Skype'yi kullanarak yazılı sohbet edebilirsiniz ve bir seferde yalnızca bir kişiyle değil, grup yazılı mesajlaşmasıyla 100'e kadar kişiyle yazılı sohbet edebilirsiniz. Grup mesajlaşmasız gerçekten güzel olduysa bir yer işareti ekleyebilir ve daha sonra bu mesajlara ulaşabilirsiniz; aile veya iş irtibatlarıyla yapılan düzenli yazışmalar için çok faydalıdır.
  Konuşacak kişiler bulun

  Sadece irtibat bulun ve ekleyinSadece irtibat bulup irtibat listenize ekleyin ve listenizdeki kişilerin çevrimiçi, çevrim dışı, meşgul veya bilgisayarının başında olup olmadığını görün.  İrtibatları aktarmaİrtibatları aktarma özelliği sayesinde, zaten Skype'de olan irtibatlarınız arasından kişiler bulabilirsiniz. Henüz Skype kullanmıyor olsalar bile, Microsoft Outlook® irtibatlarınızı doğrudan Skype'den arayabilirsiniz.  Paylaşımlı Gruplar irtibat listeniz arkadaşlar ve ailenizle dolu olduğunda faydalıdır. İrtibat grupları oluşturarak ve yöneterek listenizi düzenleyebilirsiniz. Ve Paylaşımlı Gruplarla, tüm arkadaşlarınız veya en son proje grubunuz irtibatı sürdürebilir ve gruba yeni bir kişi katıldığında otomatik olarak grup güncellenir.
  İşe yarıyor. Endişelenmeyin

  Skype pek çok bilgisayar türünde çalışır — Windows, Mac OS X, Linux ve Cep BilgisayarlarıSkype pek çok bilgisayar türünde çalışır — Windows, Mac OS X, Linux ve Cep Bilgisayarları. Tüm bilgisayar türleri arasında arama, yazılı mesajlaşma ve dosya aktarım özellikleri kullanılabilir.

  ŞifrelemeSkype telefon görüşmelerini, yazılı mesajları ve dosya aktarımlarını internetten göndermeden önce otomatik olarak şifreler ve bu sayede kimse görüşmenize, metninize veya aktardığınız dosyaya ulaşamaz.


  Düşük ücretli faydalı şeyler

  Skype'deki herhangi bir kişi ile internetten ücretsiz konuşabilirsiniz ve bunu her zaman yapabileceksiniz. Skype'de yapabileceğiniz ücretsiz olmayan (ancak yine de çok hesaplı) faydalı başka şeyler de var.
  SkypeOut

  SkypeOut Skype'den sabit hatları ve cep telefonlarını aramak için ucuz bir yoldur. Ayrıca SkypeOut'u kullanarak aramaları Skype'den ev numaranıza veya cep numaranıza yönlendirebilirsiniz.


  SkypeIn

  SkypeIn arkadaşlarınızın arayabileceği bir numaradır ve siz Skype'den cevap verebilirsiniz. Sunulan yerlerden bir veya birkaçında numara alabilir ve dünyanın her yerinden gelen telefonları Skype'den kabul edebilirsiniz.


  Skype Sesli Mesaj

  Skype Sesli Mesaj, meşgul veya çevrimdışı olduğunuzda sizin yerinize cevap verir.
  Skype SMS

  Skype SMS Skype'den arkadaşlarınızın cep telefonlarına SMS mesajları göndermenize imkan tanır.

  Download
  http://www.tamindir.com/yukle.asp?id=3536
  Download