Lagdan diyor herkes ama iSro'dada bazen çok pis bundan dahada beter lag oluyordu ama yinede skilleri geç basma gibi bir durum oluşmuyordu.Acaba bu bir bug olabilir mi?

korsanbaba67 demiş ki:
Lagdan diyor herkes ama iSro'dada bazen çok pis bundan dahada beter lag oluyordu ama yinede skilleri geç basma gibi bir durum oluşmuyordu.Acaba bu bir bug olabilir mi?
Bug yok ..Oyuna çok kişi girince lag oluyor ve geç basıyor :beer:

Bu oyunu daha önce hiç oynamadım fakat ;
Eğer oyun sahiplerinin internet kapasiteleri düşük ise bu serverede yansır ve lag,skill geç basma, geç ilerleme gibi sorunlar ortaya çıkar.

ImmorTaLGoD demiş ki:
Eğer oyun sahiplerinin internet kapasiteleri düşük ise bu serverede yansır ve lag,skill geç basma, geç ilerleme gibi sorunlar ortaya çıkar.
Evet 20 Mpbs kullanıyorlar.Bu internetle en fazla 1000 kişi oynar.Server kapasitesi 3000 ^^

Sir Valek

Tanınıyorum
kinginimin demiş ki:
ImmorTaLGoD demiş ki:
Evet 20 Mpbs kullanıyorlar.Bu internetle en fazla 1000 kişi oynar.Server kapasitesi 3000 ^^
Evet haklısın..

peder demiş ki:
26 temmuzda update geldiğinde düzelecekmi peki ?
İnşallah düzelecek Çinlilere özel yeni server gelecek diyorlar ben yinede yeni server gelsede lag ın gitmesi için esas çözümün serverin 20 mpbs olan internet hızını artırmak olduğunu düşünüyorum.

lag dan kaynaklanmıyor arkadaşlar.Lag da yürümenizde ve hareketlerinizde de dıraksama olur ayrıca yaratıklarda lagda kalır; yaratıklar aynı seri hareketlerle vurduguna gore demek ki lag degil skillerin kendisinde bir sorun var.Düzelir insallah diyelim :(

WeAre

Buralıyım
bugdan dolayı.Sjsro private serverlerin arasında en fazla lag olan serverdir.Orda bile skilleri geç çekmiyordu.Sadece potu falan alırken geç alıyordu yani al sat yaparken zorluk çıkartıyordu.

korsanbaba67 demiş ki:
peder demiş ki:
26 temmuzda update geldiğinde düzelecekmi peki ?
İnşallah düzelecek Çinlilere özel yeni server gelecek diyorlar ben yinede yeni server gelsede lag ın gitmesi için esas çözümün serverin 20 mpbs olan internet hızını artırmak olduğunu düşünüyorum.
Çinliler serverdan gıdıcek servera daha cok Türk doğacak.Bencede ınternet hızını artırmaları lazım. :coffee:

kinginimin demiş ki:
ImmorTaLGoD demiş ki:

evt arkadaşa aynen katılıyorum bende bi yerde duymuştum...

Yukarı Alt