Arkadaşlar ben ECSRO ya yeni başladım. Okuduğum kadarıyla max lvl 90 skill 70 diye biliyordum. Aa ne güzel farm a falan gerek yok diye giderken arkadaş charını bana verdi.

Skilleri up larken dikkatimi bişey çekti. 70 lvl dan sonra skiller gidiyor ( 72 74 şeklinde up lanmaya devam ediyor). Bende merak edip yabancının birine sorduğumda fire el yakması ( 4. kitap ) lvl 13 e kadar gidiyor dedi. Pek inandırıcı gelmedi. Bu gerçekten böyle mi? Bütün skiller böyle 90 a kadar gidiyormu ?

Arkadaşın char 80 lvl şuan. heuksal skilleri 70 den aşağıda mastery lvl 80 de. Cold 68 fire 68 light 45. Sizce ne yapılmalı. Eğer skiller 90 a kadar gidiyorsa nasıl bir yapılandırma olmalı. Ben kafamda fire cold light heuksal 70 yaparım geri kaalnıda bişeye veririm diye düşünmüştüm ( max lvl 70 diye okuyunca ). Ama şimdi durum böyleyse bütün skiller 90 a kadar gidiyorsa ne yapmalıyım? Hangi skiller 90 a kadar gidiyor bunları söylermisiniz.

Evet artık çoğu skiller lv 90`a kadar uplanabiliyor.Fire el yakması max.13 lv.Bütün skiller gidiyor sanırım benim 90 lv charım var fire,lightningin bazı skilleri ve bicheon 90`a kadar gidiyor sanırım heuksalda gider.Yerinde olsam Heuksal 90 - Fire 90 - Light 90 - Cold 30 yapardım çünkü cold`a ECSRO`da hiç gereği yok derim

Anladım teşekkürler.

Peki heuksal 90 force larıda 70 70 70 yapsam nasıl olur ?

Birde şeyi öğrenmek istiyorum. Fire ve coldun savunma skilleri kaça kadar gidiyor ?

XanJouLo

Öğretiyorum
odanesi demiş ki:
Anladım teşekkürler.

Peki heuksal 90 force larıda 70 70 70 yapsam nasıl olur ?

Birde şeyi öğrenmek istiyorum. Fire ve coldun savunma skilleri kaça kadar gidiyor ?
Kötü olmaz. Fakat Fire ı da 90 yapmanı tavsiye ederim.

Fire´ın Magic Defans Buff ı 9 da maxlanıyor. Cold ise 12.

Arkadaşlar geçen gün oyundayken gm 90 skillerinin geleceğini söyledi. Böyle olursa 90 lvl bi glavie nin skilleri nasl olmalı ?

Ben heuksal 90 fire 90 light 90 cold 30 düşündüm ama bilgim yok lütfen bilgilendirirmisiniz.

Yukarı Alt