Belki eski oyuncular bu sorumu iyi bilir
80-90 cap olduğu zaman skill kapatma görevi her kesilen moobdan 1 tane düşüyor muydu yoksa şu anda olduğu gibi belli belirsiz bir düzende mi çıkıyor du?

Sorunun yanıtı çok önemli
Herkese iyi günler

belli belirsiz bir düzende çıkıyordu. benim başka bir sorum var. eskidende görevleri toplarken torbalar 300 olduğunda görevin çıkması duruyomuydu? yoksa devam ediyomuydu. şu anda 300 torba toplayınca gidip bozdurmak gerekiyo

Tubifex demiş ki:
belli belirsiz bir düzende çıkıyordu. benim başka bir sorum var. eskidende görevleri toplarken torbalar 300 olduğunda görevin çıkması duruyomuydu? yoksa devam ediyomuydu. şu anda 300 torba toplayınca gidip bozdurmak gerekiyo
ben 5 senedir oynuyorum bu oyunu ve sorduğum sorunun cevabından eminim aslında
fakat oyundan bir arkadaşın skill kapatacağım eskiden böyle zor değildi her moobdan düşüyodu lafı üzerine sorma gereği duydum
ki benim ne oynamadığım çar kaldı ne kapatmadığım skill oyunda yapmadığım şey yok hani bazen insanlar benim dediğim doğru böyleydi falan derler ya bende onu çürütmek için herkesin fikrini almak istedim

Evet eskiden de sınır 300 dü toplama görevinde :)

_WaTCHMaN_ demiş ki:
Tubifex demiş ki:
ben 5 senedir oynuyorum bu oyunu ve sorduğum sorunun cevabından eminim aslında
fakat oyundan bir arkadaşın skill kapatacağım eskiden böyle zor değildi her moobdan düşüyodu lafı üzerine sorma gereği duydum
ki benim ne oynamadığım çar kaldı ne kapatmadığım skill oyunda yapmadığım şey yok hani bazen insanlar benim dediğim doğru böyleydi falan derler ya bende onu çürütmek için herkesin fikrini almak istedim

Evet eskiden de sınır 300 dü toplama görevinde :)

sağolasın :)

Yukarı Alt