s.a arkadaslar ben SKILL EDIT POTION satin almak istiyorum ve biraz sizden bilgi almak istedim

onu adliktan sonra mesela bir bölümü tüm mü skilleri silebiliyoruz yoksa bi kisitlama var mi ?

biraz daha bilginiz felan varsa yazarsaniz memnn olurum :lol:

Beijo

Bilgiliyim
sadece 5 skill resetleyebiliyosun mesela fire imbue nın birnicisi lvl 8'de aldıgın skıll edit potionların hepsini kullanırsan (5 tane ) imbueyi 3 lvle indirirsin yada fire mastery lvlın 35 ise skill edit potionların hepsini kullanarak 30 lvle indirirsin...ve görevle alınan potionlardan farklı olarak sp'nin %100'ünü geri alıyosun...

bildigin skill dsürme questindne verilen pot gibi 1 taneye 1 skill yada 1 mastery lvl dusuruyosun sp nini tamamını geri veriyo ve para gitmiyo.

Jigsaw

Aileden
Düşük SP'li skillerde kullanma derim. 70 üstünde kullan malum silkle alınıyor ve özellği bedavadan %100 geri dönüşüm. Değsin kullandığına. Wink

herkese cok tsk ederim hizli cvp icin bende sanmistim 5 kere resetleme yapabiliyoruz

mesela ben bowum tüm skilleri düsürüp glavie oluyorum felan sandim :lol: Rolling Eyes

ohh ole sey olurmu :lol: sadece 1 tanecik skili 1 kerecik dusuruyo her biri yada 1 mastery dusuruyo o masteryde skill acik degilse :lol:

Yukarı Alt