Arkadaşlar ben 18 lwl da elektrigin ilk skilini actım :D:D onu kapatmak istiyorum zaten yenisi 20 de geliyor Skil kapatma görevini birisi anlatabilirmi

20 lvl ustu olucan ve potcudan alıcaksın gorevi ismini hatırlamıyorum ama 3.sıradakine tıklıcan okuyarakta yaparsın

SKİLL GERİ ALMAK İÇİN..

1- Öncelikle şehirdeki potion satan NPC ( jangan-Donwhan,Hotan farketmez) den skill düzeltme görevini alıyoruz.

2- Görevi aldıkdan sonra yaratıklardan düşen ''cursed heard'' ları topluyoruz. Sayıyı kendimiz belirleyebiliriz. 10 skill sıfırlıcaksak 100 cursed heard gibi.. Bu arada ''Cursed Heard'' lar her türlü canavardan çıkabilirler... Özellikle bir şeyi kesmek için kasmayın kendinizi

3- Yeteri kadar topladıkdan sonra yine potion satan NPC ye gidiyoruz ve görevi teslim ediyoruz. NPC bize 10 cursed heard karşılığı 1 adet olucak şekilde skill silme potionu veriyo, ve topladığımız cursed leri alıyo.

4- Skill silme potionlarını aldıkdan sonra, yine potion satan NPC den Yine skill düzeltme görevine tıklıyoruz ama bu sefer görevi alma seçeneğine değil ( ???? ) soru işareti olan seçeneğe tıklıyoruz. ( ??? ) seçeneğine tıkladığımızda Char ımızın skill penceresi açılıyor.. oradan silmek istediğimiz skilleri seçiyoruz. silmeden önce bize : bu silme işlemi sonucunda kaç paramızın gideceğini, kaç sp mizi geri alacağımızı gösteriyo, ayrıca kaç skill silme potionumuzun kaldığınıda görebiliyoruz.

5- Diyelim paramız istediğimz kadar skill silmeye yetmedi, artan potionları daha sonra kullanabilirsiniz para biriktirince yani.

6- Yada para bol ama skill silme potionumuz kalmadı.. Yeni potion için yeni cursed heart lar lazım haliyle, yeni cursed heartlar için ise yeni skill düzeltme görevi.. Aynı yolu yeniden izlemek gerekiyo.

(Ç)Alıntıdır Kendim yazcaktım ama üşendim :D

Kardeş meslee 80lil skil açıon 2 k sp gidiyor o skili kaaptınca sana 2k nın nekdrı geri geliyor % kaç ??????

yardim için teşekur ederim ama bi sorum olcak avrupa charlar içinde gecerlimi bu gorev?

Yukarı Alt