fsm

rank8
slm arkadaşlar sabah sabit başlıklardaki konuya yazdım ama kimse cevap vermemiş görülmedi sanırım bir sorunum var 96 lvl charım var daha önce çok skil geri çektim hatta bow yaptım çarı sonra svorda geri döndüm bir süredir oyunla çok ilgilenmiyordum şimdi bir iki skil geri çekmek istiyorum ama görevi alıyorum jangandaki potcudan cave 1. katta ezik kasıyorum şu ara oraya gidiyorum ama hiç görev topu düşmüyor cavede görev düşmüyormu ? bütün görevleri iptal ettim qest bölümünden belki başka görev engel olur diye sonra tekrar aldım görevi görev bölümüne geldi almışım görüyorum ama yok abi düşmüyor mavi toplar alibaba dalgasından düşüyor onlarıda toplatmıyorum zaten.

Kendinden çok düşük lvl de moblarda yani sana mavi görünen kasıyorsun orda görev düşmemesi normal sana yeşil görünen moblarda dene düşmez ise görevi almamış olabilirsin.

Melik demiş ki:
Kendinden çok düşük lvl de moblarda yani sana mavi görünen kasıyorsun orda görev düşmemesi normal sana yeşil görünen moblarda dene düşmez ise görevi almamış olabilirsin.
q ye baq görevi almışmısın iyi baq ve yeşil yerde kas dediği gibi daha çok düşer.

Başlığıda sikil olarak değilde skil olarak düzeltsen güzel olur ^^ küfür gibi görünüyor :D

Yukarı Alt