HBK

rank8
CapsLock ve WhaitzLock adlı iki charı satın almış bulunmaktayım. WhaitzLock adlı charım FF bow olacaktır. CapsLock'u ise onu kasmak için kullanacağım. SJSRO'da güzel arkadaşlıklar edineceğime inanıyorum. 8) :P

Ayrıca CapsLock'a ait olan TheEnd isimli 4Lv guildimide ucuz bir fiyata satmak istiyorum. PM lerinizi bekliyorum.. :popcorn:

Bunun yanı sıra yeni başladığım için hiç arkadaşım yok. Sizlerin nicklerini öğrenmek ve yeni arkadaşlar edinmek istiyorum. Konuma uğrayanlar en azından nicklerini yazıp çıkarlarsa sevinirim. :curtain:

HBK

rank8
Hoş bulduk. Dediğim gibi kendime ait bir guildim var. Fakat sattıktan sonra gelmeyi düşünebilirim. Genede teşekkürler..

Renton

Öğreniyorum
Bende yeni başladım Her adlı bir charla 9 level oldum . Fakat oyunda biraz lag var çok fazla oynamam heralde oyunu :D Ama biraz yüksek level char olsa aynanıcak gibi oyun :D

HBK

rank8
Hoş bulduk arkadaşlar. Yalnız yeni başladığım için pm atıcak, sohbet edicek vs. hiç arkadaşım yok. Konuyu değiştirip bunu yazmak istiyorum.

HBK

rank8
Arkadaşlar charı alır almaz kasmaya başladığım gibi sos polearm düştü. Gigabyte adlı arkadaşıma çoook teşekkürler..

ben başladım çok lanet bişey ya herkes globalden birbirlerinin anasına kufur edıyor, alayı ks ve scammer 3 gunde sinir krizleri geçirdim

cambaz738 demiş ki:
ben başladım çok lanet bişey ya herkes globalden birbirlerinin anasına kufur edıyor, alayı ks ve scammer 3 gunde sinir krizleri geçirdim
adam degıllerkı bu kelımelerı kullanıyorlar onlar 10- yas altı.. :thumbsup:

HBK

rank8
Ellerine hiçbir şey geçmiyor. Sadece globalalrını boşa harcıyorlar. Onları takmadan oynamadığın sürece oyun çekilmez. =)

Yukarı Alt