Spare'nin yarışmasından aldığım charı satıyorum... Char 83 leveldir, 83 level resimlerini ekleyeceğim. Elindeki Sun Sword hariç tüm itemleri resimlerdeki gibidir. 80 Silk'i vardır. Sözü SS'lere bırakalım.
Görüşmek isteyenler : mailto:[email protected] eklesin.

- Resim Silinmiş. - Resim Silinmiş. - Resim Silinmiş. - Resim Silinmiş. - Resim Silinmiş. - Resim Silinmiş. - Resim Silinmiş. - Resim Silinmiş. - Resim Silinmiş. - Resim Silinmiş. - Resim Silinmiş. - Resim Silinmiş. - Resim Silinmiş. - Resim Silinmiş. - Resim Silinmiş. - Resim Silinmiş. - Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Bu char çok cuzzi bir miktardan gidecek. Çünkü isro'da silk alacağım acil para lazım ilk para verene charı satıcağım. Bu levelde bu paraya bu charı hiç bir yerde bulamayacağınıza garanti veriyorum. Buda extraloob.com'un farkı olsun.

Char Fiyatı: 25 TL

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

WeAre

Buralıyım
başlığını küçültürmüsün forum etiğine ayrıkı bir durum

SirGLooMy demiş ki:
Ya arkadaşım burada rekabetmi veriyoruz, yoksa extraloob müşterisini sevindirmeyemi çalışıyoruz? Bir bildiğim vardı ki, başlığı büyük açtım. :thumbsup:

WeAre

Buralıyım
fecas demiş ki:
SirGLooMy demiş ki:
Ya arkadaşım burada rekabetmi veriyoruz, yoksa extraloob müşterisini sevindirmeyemi çalışıyoruz? Bir bildiğim vardı ki, başlığı büyük açtım. :thumbsup:
rekabetle ne alakası var arkadaşım vede sabit başlık olacağını bilmiyordum uzakdan kain falan gibi mi görünüyorum :think:

Yukarı Alt