Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

Spare_

Bilgiliyim
Biliyorsunuz ki extraloob'ta ve Türkiyede bu oyunu en iyi biz tanıttık. İlk geldiğinde tüm bilgiler bizdeydi herşey'e kolaylığı biz sağladık ilk haberleri bizden aldınız. Peki artık biraz beni ve arkadaşlarımı dinleseniz. Konumuza geliyor beni dinlemenizi rica ediyorum.

Bakın arkadaşlar üyelik alımı bizim bildiğimiz üzere kapalı. Eğer ki bir bilgi alırsak üyelik sitesini bulursak yada bildiğimiz adresler belirli saatlerde açılıyorsa, bunu ilk sizlerle paylaşıcağız. Uzaktan boş boş duruyor , uyuyor diyorsunuz bana değilmi. Diyenleride duydum zaten. Fakat emin olun ki boş durmuyoruz sitede aktif olduğumuz sürece yada olduğum sürece sjsroyu sürekli inceliyorum üyelik konusunu. Silk sitesi felan. Sizlerden isteğim beni dinlemeniz ve bölümü daha fazla kirletmemeniz. Artık üyelik istiyorum fazla üyeliği gibi olan konular açmayın lütfen. Ortak arayan yada fazla üyeliği olan zaten sizlere bildirecektir. Sizler extraloob.com'da olmanın keyfini çıkartın eğlenin. Lütfen ama lütfen artık gereksiz konular açmayı bırakın, güzelcene bilgi konuları açın. Diğer extraloob topiclerinde eğlenin. Bizden haber bekleyin. :muck:

Takımı
Fenerbahce
Çok acıklayıcı olmus bunu blyoruz zaten bizim için elinizden geleni yapıyorsunuz

Spare_

Bilgiliyim
orhanow demiş ki:
Çok acıklayıcı olmus bunu blyoruz zaten bizim için elinizden geleni yapıyorsunuz
:muck: Sen biliyorsunda bölümü görüyorsun bir sürü üyelik istiyorum topic'i. Hem sizin için hemde kendimiz için, benimde kuzenim üyelik bekliyor ama üyelik istiyorum diye topic açmıyor kimin kuzeni :P Anlatmak istediğim boş boşuna topic açıyorsunuz konu açınca üyelik mi gelecek. Anlayşınızdan dolayı teşekkür ediyorum. :muck:

@Jolly Joker

:muck:

ps: Konu muhabbet'e çekilmemesi için kilitlenmiştir.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt