joysro

game12
Kayıt
1 Temmuz 2011
Mesajlar
73
Beğeniler
0
Şehir
Diz Üstü
jado
Death Note
Kesinlikle izlenmesi gereken bir anime dizidir. Toplam 37 bölümü var.

Konu:Death Note Bölüm : 37 / 37
Anime Türü : Aksiyon , Gerilim , Doğaüstü-Güçler ,
Yagami Light, üniversite giriş sınavlarına hazırlanan bir lise son sınıf öğrencisidir.
Light (Raito), Japonya'nın belki de en yetenekli ve zeki öğrencisi olmasına rağmen, yaşadığı dünya ona tat vermemektedir.
Her gün gittikçe artan suç oranı ve adalet sisteminin çökmüşlüğü, onun için bu dünyayı daha da anlamsız ve çürümüş kılmaktadır.
Bu yüzden de, hiç bir şeyde anlam görmemektedir. Light, bu buhranlarını kendi içinde yaşarken, ders sırasında bir defterin gökten düştüğünü görür. Okul çıkışı elinde olmadan defterin düştüğü yere yönelir. Defterin üstünde "Death Note" yazmaktadır.
Defteri yerden alıp incelediğinde hiç de inanacağı şeylerle karşılaşmaz. "Bu deftere ismi yazılan insan ölecektir."
Nedenini kendi bile bilmeden, defteri alıp evine döner. Evde haberleri izlerken, bir adamın bir anaokulundaki öğrencileri ve öğretmenleri rehin aldığını izler.
Defterin gerçekliğini test etmek için rehin alan adamın adını deftere yazar. Ve 40 saniye sonra adam ölür.
Defterin gerçekliği karşısında şaşkına dönen Light, kendi ideal dünyasını yaratmak için diğer suçlulara yönelecektir. Ama ya dünya onun varlığını öğrenip peşine dünyanın en iyi dedektifi L'i takarsa?Hellsing

Hellsing Bölüm : 13 / 13
Anime Türü : Aksiyon , Vampir , Korku , Doğaüstü-Güçler ,
Avrupa'da vampirlere karşı verilen savaşta en önde savaşan kurum olan Hellsing Institute ve onun gizli silahı Alucard, son görevde bir köyü neredeyse tamamen zombi haline getiren ve onların kanıyla beslenen bir vampire karşı savaşmaya giderler.
Aynı köye bir süre önce gönderilen polis güçleri saldırıya uğramış ve içlerinden sadece acemi polis memuru Seras Victoria sağ kalmıştır.
Tam vampirin eline düşmüşken içeri Alucard girer ancak dövüş sırasında Seras yaralanır. Ona ölmek üzere olduğunu söyleyen Alucard, Seras'a iki seçenek sunar: Ya orada ölecektir, yada Alucard'ın kanını içerek yeniden doğacaktır.
Seras ikincisini seçer. Araştırmaları esnasında yeni bir tür vampir ile karşılaşırlar. Bu tür doğuştan yada bir vampir ısırığı ile değil yapay yollarla oluşmaktadır.High School Of The Death7. bölümünde ecchiyani (erotik sahneler var)
High School Of The Dead Bölüm : 13 / 12
Anime Türü : Aksiyon , Gerilim , Doğaüstü-Güçler , Ecchi ,
Ölümcül bir hastalık tüm dünyayı esir alır ve ısırılan insanları zombilere çevirir. Japonya’daki Fujimi Lisesi’nde bir grup öğrenci ve bir okul hemşiresi bir araya gelerek hayatta kalmaya ve etraflarını saran bu kaostan kurtulmaya çalışırlar. Hikâye, ilk salgını atlatan öğrencilerden biri olan Takashi Komuro’nun etrafında şekillenir.
 

ExcI

iKe
Kayıt
17 Kasım 2016
Mesajlar
2.996
Beğeniler
445
Şehir
Seçiniz...
Server
Seçiniz...
Başlığı sizleri amirime önerecem sandım neyse
Bu film güzel ABD insanı fantezi sinemasından çok iyi anlıyor v yansıtıyorlar. (G.O.T hariç)
 
Yukarı Alt