RiodeJaneiro

Öğretiyorum
- Resim Silinmiş.
Son günlerde bu tarz maillerde artış gözleniyor bilmeyen arkadaşları bilgilendirelim dedim .
Bu tarz bir mail geldi yapmanız gereken . Öncelikle gönderen adresine bakın yukardaki resimde işaretlediğim gibi bir mail adresi silkroadonline kullanmaz .
Hiçbir şekilde size gelen bu tarzdaki E-mail lere inanmayın hemen silin .

Joymax yada Silkroad bir hesabı banlıyacağı zaman önceden mail yollamaz . Yani size itemlerinizi ( para , silah v.s ) başka bir karaktere aktarma imkanı vermez . Direkt banlar . Oyuna girmeye çalıştığınızda banlandığınızı görürsünüz .

Ayrıca hiçbir güncelleme v.b şekilde E-mail de yollamaz . Yapıcağı yeniliği yapar ve kendi sitesinden kullanıcılara sunar .

Bu tarz aldatmaca maillere dikkat ediniz zira son günlerde bu tarz mail alan kişi sayısı fazlalaştı.

Not:Alıntıdır

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

RiodeJaneiro

Öğretiyorum
Respect demiş ki:
Bu mailler eskiden yollanıyordu artık bıraktılar xP
bana byle hiçbi mail gelmedi fakat bişeyler araştırırken denk geldi bende arkadaşların bilgisi olsun diye ekledim sanırım kalması sorun yaratmaz :?:

aslında su sıralarda yapmaya baslamaları lazım cünkü joymax aktif olmayan hesapları kapatacagını söylemisti,yoklama yapıyomus gibi yollasalar adamın bilgilerini alır gecerler kimsede cakmaz :D

RiodeJaneiro

Öğretiyorum
Crisis demiş ki:
aslında su sıralarda yapmaya baslamaları lazım cünkü joymax aktif olmayan hesapları kapatacagını söylemisti,yoklama yapıyomus gibi yollasalar adamın bilgilerini alır gecerler kimsede cakmaz :D
vallaha haklısın nuri bende forumdakiler haberdar olsun diye açtım konuyu

Yukarı Alt