benim özel bi yöntemim yok ama bi keresinde internet cafede girmeye çalışırken yanıma küçük bi çocuk geldi abi giriveriyim mi dedi gir bakalım dedim bende image kodu yazdı enter a basınca bana alt + f8 e bas dedi bende bastım monitöre bi hareket çekti goradakinden bi baktım oyundayım :D:D

bende image codeyi yazıyorum entere basıyorum sonra masaüstüne dönüp olabildiğince pcyi kastırıyorum 5 defa ilk denemede gridim ama artık grmiyor pcsi kötü olanlar denemesin mazallah pc den duman çıkmaya başlamasın sonra beni suçlamayın :D

benim yöntemim şu 2gb ramim var 4 ya da 5 tane silkroad açıyorum(fakat vista da yapıyorum xp de mavi ekran hatası felan veriyo)ondan sonra hepsine yazıyorum şifreyi fgelan hababam deniyorum 5 dk içinde oyundayım

silkroad a girin code yi yazın sona d harfine basılı tutup klavyede muse ile daireler çizin işe yarıo giriom hep :D

İmage Code yi 3 saniye içinde yaz tek tık oyundasın. Denendi çalışıyor.

Yada yazamayanlar image code yi yazsın 4 - 5 dk beklesin tek tık kesin çözüm oyundasınız. :D

arkadslar ya loader yokmu surelı yenılenen bsy lazım walla cıldrcm gremıorum

azrailx demiş ki:
bazılarına çok saçma gelebilir ama kodu girdikten sonra hemen masaüstünü göster yapıyorum ve sonra sro ya bakıyorum ve bazen giriyor :D
evet çok saçmaymış.Ben oynamıyorum ama giremiyenler için bi yöntem söylüyüm.Mesela uğraştınız 1-2 saat giremediniz deilmi.Ha şimdi napıyoruz.Direk banyoya gidip bi gusül abdesti alıyoruz .Gelip bi 15 dk deniyoruz görün giriyormu girmiyormu :twisted: :P :lol:

gaymax'ın keyfine kalmis bazen aliyo bazen almio
+girme yöntemi hızlı yazıp kısa sürede daha cok deneme yapmak :)
ya da isro bota birakin kendi yazsin :D

yeni yöntem bu konuyu baştan bi okuyun tabi arada 1-2 kere denein okuma bitince denein girio mesela şimdi girdim

Ptt'ye Gidiyorum Tonla Para Yatırıyorum..
Daha Sonra Eve Gidip E-Pin Alıyorum..
Sonra Chara Girip Pre Çekiyorum.. 28 Gün Boyunca Alıyor bunu Ben Buldum :P

Yukarı Alt