arkdaslar ben de char yoktu oyuzden ardım aradım bulamadım sonra malatyalee24 die bir cocuk var oo bana verdi dedim ne ii cocuklar var meyerse adam acmıs malatyalee die bir suru char sonra herkeze dagıtıo sifre degistirmede kapalı sonra sen bu charı alıon kasıon sifre degistirme acıldıgında degistirio sifreyi pat ortada kalıon sizde uymayın sabırlı olun bekleyin kendiniz acın ilginiz icin tesekkur ederim :thumbsup:

Server
Takımı
Fenerbahce
hastamısın sen kocum ben sana hiç üyelik vermedim ki üyelik vermediklerim bile beni sucluyo kafayı yemiş bu millet

bak kardes xmelanetx diye bu extraloobda uyeligim vardı ona yoladım ıd pw vilan sonra bugun bi baktım sifre ynalıs dio yapma gozunu seviyim ya malatyalee23 bana verdigin char bole olmuo bu sorunu msneden haledelim (mailto:[email protected]) ekle

Burda ne kadar tartışırsanız tartışın bi sonuç'a varamazsınız.
Elinide kanıt var ise ortaya koyun yetkililer illaki birşey yapıcaktır :thumbsup:

sadece ben solemiyor herkez soyluo bende var kanıt kendisi ozel mesajı duruo char ıd pw atdı hal bana fark yapmaz her turlu

asdf12345 demiş ki:
sadece ben solemiyor herkez soyluo bende var kanıt kendisi ozel mesajı duruo char ıd pw atdı hal bana fark yapmaz her turlu
O zaman site yetkilileriyle görüş gereğini yaparlar :muck:

Server
Takımı
Fenerbahce
123 kişiye dağıttım hepsi sifresini değiştirdi sen nie değiştirmedin botları kullanın kullanın sonraa charımın sifresi değişti

Yukarı Alt