Arkadaşlar hani herkes derya rap dinliorsan illaki bol kıyafetler giymek zorundasın die öle birşey sizce varmı bir adam bol kıyafet giymese bile rap yapabilirmi ama sagopa kajmer yapıyor diyenler var aramızda dimi bence bir adam bol kıyafet giymese bile o rap yapablir ama hiphopa aykırıdır :D

Dj TuRşU demiş ki:
Arkadaşlar hani herkes derya rap dinliorsan illaki bol kıyafetler giymek zorundasın die öle birşey sizce varmı bir adam bol kıyafet giymese bile rap yapabilirmi ama sagopa kajmer yapıyor diyenler var aramızda dimi bence bir adam bol kıyafet giymese bile o rap yapablir ama hiphopa aykırıdır :D
Sagopa Kajmer cool takılıyor onun için fark yaratmaz sanırım kendini kanıtlamış birisi :idea:

Rap müzik HipHop'ın dallarından biri olduğu için Rapciler genellikle düşük pantolon, bol t-shirt, zincir, şapka tarzında şeyler giyerler diye düşünüyorum ama giymeyenide var onlara sen rapci değilsin diyebilirmiyiz tabiki hayır :D

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Onlar kendilerini yabancılara benzetmeye çalışıyor mesela Ege Çubukcu ve Ceza 8)

blockwater demiş ki:
şahsen bence cok sacma bi mantık!!.. Her bol giyinen rap yapacak diye birsey yok ..!!..
bu her rap yapan bol giniyo diye degil rapçiyiz digerlerinden farkımız var ve farkımızıda elbiselerimizle bi neze göstermeye çalışıyolar yada sana böyle anlatayım sokakta gezerken uzun giyen birini görünce ne diyolar vayy rapci gibi şeyler di uzun üst bimemizdeki amac bakın ben rapciyimdir anlata bildim mi :thumbsup:

Midbroke

Bilgiliyim
Dj TuRşU demiş ki:
yada üstünde satanist gibi kapkara kıyafeti olanlarada genellikle metal dinleyen metalica rockçı denio dimi
Bana göre şuda saçma kapkara giyinmiş satanist olmuş . adamın zevkidir , siyah seviyordur belki . kapkara giyinen herkes satanist değildir . :P metal dinleyenlerin çoğu siyah giyiniyor diyebiliriz ama . :santa:

Dendiği gibi sago istediği gibi giyiniyor.
Valla insanlara karışamazsınız herkesin tarzı ayrıdır o da rapçi denince akla ilk gelen tarz ama herkes öyle olmak zorunda değil mesela ben bol giyinmem ama Melankolia'cıyım =)

Ya Simdi bu Mantigi Kim Çikartmiş Anlamiş degilim
Her Bol Giyininen Rapçi =? mi olmak zorunda

Yada Her Rapçi =? Bol mu giyinmek zorunda

Ben Gayet Rapçiyim Ama Çokta bol giyinmiyorum Sadece RAHAT edicegim kadar giyiyorum

Rahat olmasa O kadarda giymem

Bu kimi ilgilendirir

Ayni zamanda Sürekli siyah giyerim

Bol Pantlon Siyah TShirt Ben Melez miyim ?

Saçmalik ..

Anlayin ve Kabullenin Artik Müzik bir Kulak Zevki
Giyim İse Göz Zevki

Neyse Fazla konustum Uykuluyum bazi katalar olabilir Kusura kalmayin

Hadi iyi günler herkese

Peki sana bişey sormak isterim aklında bir adam hayal et saçları yana inek yalamış tipinde bi takım elbise giymiş(kıravat yok) altta sivri buru ayakkabı ceket ve pantalon beyaz gömlek siyah gömleğin düğmelerini köküne kadar açmş göğsü bağr gözüken ve hertarafı kıllı olan bi adam düşün hem arabesk hemde rap dinleyebilirmi yada sen oo adamın rap dinlediğine inanabilirmisin inanırsın sonuçta yolda geçen herkes rap dinlio peki o adamın raptan senden daha ii anladığnı düşünebilirmisin

evet Neden olmasin

bu iş Tercih Meselesi

Rap i Her dinleyen Rap i Yaşamak Zorunda değil ki

Ki ben nice insan Gördüm Süper Graffiti Yapiyorlar Burda ( Wase Set vs..)

Çokta Bol takildiklarini söyliyemem

ve Emin ol adam 10 senesini bu işe vermiş ve benden daha çok şey bildigi kesin ^^

Yukarı Alt