Öncelikle Merhaba,zszc water'de 97 lvl charım var . 93'e kadar int verilmiş 100'e kadar str verilicektir
Tahminen 15k küsür str 30k küsür int olucaktır elinde 98+7 spear istiyorum kesinlikle ki başarıcağım,100 snowu skiller FF
Malum ful int cok yatıyor.Bunu örneklerini veren arkadaşlarım var neyse .
Sice iyi mi ediyorum yoksa charı güzelleştiriyormuyum yani str vererek iyi mi yapmışım kötümü :roll:
Unutmayalım ki sw'de 65k dmg Limit vardır . Görüşlerinizi bildirip içimi ferahlatırsanız sevinirim :lol: 8)

Guathema demiş ki:
Öncelikle Merhaba,zszc water'de 97 lvl charım var . 93'e kadar int verilmiş 100'e kadar str verilicektir
Tahminen 15k küsür str 30k küsür int olucaktır elinde 98+7 spear istiyorum kesinlikle ki başarıcağım,100 snowu skiller FF
Malum ful int cok yatıyor.Bunu örneklerini veren arkadaşlarım var neyse .
Sice iyi mi ediyorum yoksa charı güzelleştiriyormuyum yani str vererek iyi mi yapmışım kötümü :roll:
Unutmayalım ki sw'de 65k dmg Limit vardır . Görüşlerinizi bildirip içimi ferahlatırsanız sevinirim :lol: 8)
Bence kötü olmuş.
Str vererek iyi yapmışın ama 100 Lvdeki Snow'u açman imkansız gibi birşey diyebilirim. :!!&%&!

sence kötü olmuş ama str vererek iyi yapmışsın onu anlamadım :roll:
Elimdeki ful blue +7 set fb olucak hepsi ınt6 olduğu zaman açıyorum :beer: hesapladık

Guathema demiş ki:
sence kötü olmuş ama str vererek iyi yapmışsın onu anlamadım :roll:
Elimdeki ful blue +7 set fb olucak hepsi ınt6 olduğu zaman açıyorum :beer: hesapladık
o zaman sorun yok fazla etkilenceğini sanmıyorum snowuda açtın mı pvp de yatmazsın

100 snowu açık olucaktır umarım iyi birşeyler yapıyorumdur
Bir gün önce öğrendiğim birşey server'de bu yapılandırmada bir charın daha olduğu ve pwp'de gayet hatta çok iyi olduğunu duydum bu bana güven verdi 8)

hybird iyi olmaz bi char ya fl int yada fl str olmalı ama pek bişey olucagını sanmıyorum onu 101de anlarsın lvl kas simdilik usta benim fl int charım var güzel kesiyor ama snow biter int char biter yada crit gelir int char biter bu yüzden glave kasıyorum tavsiye ederim zira bowcular fena yatırır critciler :P

ama seni rahatlatıcaksa usta bişey daha söylemek isterim ben fl str glaveyle fl str bowerin vs sini izledim bowcu glaveciyi aldı adam crit cakıyor 20k+ onun skilleri crite el verisli oldugu için glaveciyi rahatlıkla alıyor istersen fl str bow ac usta hemde bowcu kasması cok zevklidir hemde kolay kolay ölmez intleri rahat alırsın:D

Snow açılıcaksa kardeşim iyi yapıyorsun raitingler kayıcak böylece daha az vurmuş olucaksın damagen 65k nın üstüne çıkmıycak hemde canın fazla olucak ama snowu açamıyorsan hiç yeltenme derim sana

Yukarı Alt