Jigsaw

Aileden
Cold olmalıdır. Dondurma etkisi stunla birleşince kasarken artık HP potu kullanmazsın. Çok az bir dmg. kaybına karşılık çok iyi bir karşı statüs elde edersin.

Fire olursan daha fazla vurursun. DOT fazla olur Damage Over Time yani. Sürekli burnden rakibin canı azalır ki hiç PVP için değil Giant için en fazla. Glavie'de az vuruş da indirdiği için gereksiz.

Coldken son comboları açarsan da öyle güzel dondurursun ki tam cix olur. Ayrıca cold el yakmasına basınca çıkan ses daha güzel.

Ben hem Cold Hem Fire maxladım. Bi imbue'yu sonuna kadar çekmek 8k kadar SP. Bence değer.

Birisi daha sormuştu bu soruyu. Yine aynı cvbı veriyorm tabiki FİRE.

Nedenine gelince>>> Str charın canı maximum seviyededir adı üstünde full str. Şimdi bu yapılandırmanın canavarı yada playerı yavaşlatmaya, senden uzaklaştırmaya, yada dondurmaya ihtiyacı yoktur. Glavierin ihtiyacı olan dmgini artırabilmektir. Bunuda imbuede cold deil Fire ı seçerek yapabilir.

Şunuda ekleyeyim, cold açmış da canavarı yada playerı dondurmak için Blade skilleri gibi olan Heuksalın combolarını kullanman gerekir. O combolarında hiç de iyi dmgler veremediğini her glavier bilir. Ki ayrıca Effect olarak da pill ve takılardaki Reducelarıda hesaba katarsak Glavie-Cold biraz fantasic bi yapılandırma olur. Yani Bladere benzemiş olur Kolay kolay yatmaz ve yatıramaz... extraokk

yalnız cold kasarken işe yarar! kasarkenki yararlarına tamamen katılıyorum!
ama benim glavierimde cold olmayacak Wink zaten pvpdede bi işe yaramıo! cold reduce yapamayan kim kaldı ki??? yapamayan warsada kendi ayıbı :)
80hukesal 80 fire 80 light 60pacheon super glavier olur :) daha fasla damage Wink
ama oyun zevk meselesi tıpkı cold glavier gibi Wink

cNeyT demiş ki:

Nedenine gelince>>> Str charın canı maximum seviyededir adı üstünde full str. Şimdi bu yapılandırmanın canavarı yada playerı yavaşlatmaya, senden uzaklaştırmaya, yada dondurmaya ihtiyacı yoktur. Glavierin ihtiyacı olan dmgini artırabilmektir. Bunuda imbuede cold deil Fire ı seçerek yapabilir.

Şunuda ekleyeyim, cold açmış da canavarı yada playerı dondurmak için Blade skilleri gibi olan Heuksalın combolarını kullanman gerekir. O combolarında hiç de iyi dmgler veremediğini her glavier bilir. Ki ayrıca Effect olarak da pill ve takılardaki Reducelarıda hesaba katarsak Glavie-Cold biraz fantasic bi yapılandırma olur. Yani Bladere benzemiş olur Kolay kolay yatmaz ve yatıramaz... extraokk
%100 katiliyorum ustune diyecek bisi yok Wink :lol:

bence fire olmalıdır dondurma etkisi sadece canavarlara yarıyo zaten strcisin yatmazsın dondursan noolur dondurmasan noolur kesinlikle fire olmalıdır bence olabildiğin en yüksek damageyi vur yeter pişman olursun fireciler 5k vururken sen 4k vurursan kıskanırsın benden söylemesi

FaTaL€RRoR demiş ki:

aynen katılıyorum 80 lvl ful str bızım de glaviecımız var ınt cara sen damage en kadar cok vura bılırsen ıs bıter takılardakı zombılerı max sa zaten ımkanı yok sen onu donduramazsın

Jigsaw demiş ki:
Ayrıca cold el yakmasına basınca çıkan ses daha güzel.
ben en iyisi fire olayım hoparlor bozuk çünkü :lolmuch:
kesinlikle fire ol ben babelde oynuorum coldla donan adam görmedim daha all time resist extraokk

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Ona bakılırsa bende Cold la kasıyorum yanlız Fire el yakmasınıda 80 lvl farmda aççam oda baya gerekli kahvekeyfi

fire .... kahvekeyfi

hatırLayan oLur beLki bLadeRunneR bu sitede ss Lerini vermiştim eski charımın fuLL coLd reduce dua ederim karşıma coLd glavie çıksın diye kahvekeyfi

tabikide FİRE eskiden cold un dondurma skil i var diye her kez onu seçiyordu ama FİRE deki kalkan skil i ni açtıgında ve max ladıgında hiç donmazsın ve bir cold u kolaycana kesersin extraokk

senn istegine kalmıs bişey.
şimdi coldu 80 e uplasan bosuna mastery kaybı.Phydef i napcan?Sana mag def lazım ztn hpin oldukca iyi Heuksal passiveden kaynaklı.Ama ille yapcam diorsan yap 80 de kimse donmaz herkes acc lerine donmayı önleyici özellik basıor.Birde emperorshield i açınca donmuor.
Fire olsan iyi olur daha fazla vuruyor.Phy damage passivesi war.Phy damage activesi war.masteryini daha iyi değerlendiriyorsun.
LorD_LeGoLaS demiş ki:
sizce str glavie'ci fire mı cold mu olmalı?? Neden?? Rolling Eyes

Yukarı Alt