SirGLooMy demiş ki:
bu nasıl bir oyun mantığıdır arkadaş ya bir pure str bow charı oyunda zorlayak hiç bir int char yok (eşit şartlarda) cold ne işinize yaricak warriorlardan mı bu kadar çekiniyorsunuz.
..............................................................................................................gerekli olan tek şey playerlik
var hacı makara: inan var makara:

hakikaten var..ciddiyim yani.... cicioe2 sadece kullanmayı bileceksin..dediğin gibi playerlik önemli... summer3:

lnTerpoL

Bilgiliyim
pacheon fire-cold-garmet aç npc'den drug ihtiyacnı karşıla sağlam bir set yaptğndada pwpde kralsn

hybird bi speir üsütn sağlamsa pwpde alt üst edersin mileti sana tavsiyem bowdan uzak dur
bowun hiç bir zevki yok sadece itirmeler var onlada ne kadar zevk alcağın belirsiz.

Takımı
Fenerbahce
SShadow demiş ki:
spear aç bence..heuksal fire cold

Hybrid ( 5 / 1 ) int ağırlıklı heuksal fire cold aç ... Eğer tabi hala kararsızsan :) ... sonrasını chara bırak :D ... Sorun varsa sorabilirsn her türlü cevaba hazrm :D

Bu neya arap sacina donmus sen beni dinle
Bow fire cold ac pro giy

[ Bu mesaj iPhone ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Arkadaşlar herkese iyi günler aranızda yeniyim bana yardımcı olabiecek biri varmı?

Greece bölümünde yeni çar açtım. bilmediğim için kasmaya başladım

karakter bayan
kullandığı silah spear
bunu str mi int mi yapayım ve hangi skilleri açmam gerekiyor. Yada önerdiğiniz başka bir server varmı

Yukarı Alt