CoolerMaster demiş ki:
Bow char yapılandırmanı tavsiye ederim..Hem pvpde hemde kasarken çok kullanışlı bi builddir..
Skill dağılımı olarak ise;
Pacheon-Fire-Cold..Set Garment..
ps:İyi şanslar :thumbsup:

SaoL :)

TWEETY demiş ki:
Phantoso demiş ki:
cold daki desteklermi lightdaki desteklermi sorusuna str charda light diyen arkadaşlar oyunu az daha öğrenmesi lazım :)
Ben ki open betadan beri bu oyunu oynuyorum, daha önce EXL gibi güzel bir sitede yani burada 1yıl "Silkroad Oyun Bilgisi" moderatörlüğü yaptım, deneme mod olarak görüp aldanmayınız bilgisiz değilim...

STR charın cold açması ve guard serilerini açması durumunda olacak şeyler...

1) STR sin Pyh. defansın zaten var ekstra pyh defansa o kadar gerek var mı?
2) Cold imbue kullanıp adamı fıtık etmek fakat az dmg yüzünden sende mi fıtık olmak istiyorsun?
3) Snow shield açtın diyelim... Bir nuker sana köstü, bazı durumlarda skill bile basamayacaksın, zaten az olan manan dibe vuracak... Ayakta kaldığına ve pot basmayı beklediğine değecek mi? Mana Drain ile bir meteor yesen oturur kalırsın... Hoş mana drain kullanan wizard görmedim daha... Sanki süs diye kuymuşlar o skilli oraya...

Son kararım...

1) Fantezi Bowman açmak istiyorsan, ki benim öyle bir hayalim var, Pacheon, Cold, Fire aç, ama mutlaka dual imbue yap... ÜStteki dediklerimi unutma... (Giysi olarak Garment öneriyorum)
2) İdeal Bowman mı açmak istiyorsun... Fire, Light, Pacheon aç pişman olmayacaksın... (Giysi olarak protector öneriyorum)

iki charda aşağı yukarı birbirine eşittir... Ama dediğim gibi şu an açaack olsam Fantezi için cold açarım... Ayıptır söylemesi 90lw updatesinde ilk 90yaptığım charım Bowmandı... Alacağım hevesi aldım.. Fantezik duygularım kaldı geriye... :roll:

@CoolerMaster :roll: :roll: Şimdi oku bir de dediklerimi :mrgreen:

Bilgin ıcın Teşekkur ederım :)

Phantoso demiş ki:
CoolerMaster demiş ki:
Phantoso demiş ki:
Merak etme kardeşim benimde Silkroad online pvp türkiyede 2.liğim var 2009 yılı :wink1:
Hani belgen nerde makara:
Belge isterseniz İstanbul'da joymax işbirliği ile çalışan Adeks cafedeki arşive bakabilirsiniz :wink1:
İlla sanada bi belge vermişlerdir..o belgen,n çerçeveli bi fotosunu alalım.. :mrgreen: :mrgreen:

CoolerMaster demiş ki:
Phantoso demiş ki:
Forumda yeni falan değilim meraklanma 2007 senesinde üye oldum yeni üyelik açtm daha 1-2 saat öncesine kadar kendimi deşifre etmek istemiyorum senin için bu kadar acıklama yeter :wink1:
Neden Asosyal misin sen soru:
Sana verebilecek tek cevabım Haddini aşma.

Hediye ve para ödülü aldım dostum katılım broşür lerimi kaybettim cok meraklıysan bu konulara arşivde yer almakta :wink1:

@Phantoso

Çok meraklısı değilim açıkcası ben de bilirim lafla peynir gemisi yürümez... :roll:

Ama ortada bir sonuç var ki herkes Bowman açsın diyo :popcorn:

@Phantaso

Anladık 2009 pvp ikincisi oldun da, zaten buradan kimliğin ortaya çıktı ki senin :twisted: Eğer sen oysan tabii olarak :twisted:

@Phantaso

İnanıyorum ik o turnuvaya katılamayan nice yetenekli SROcular vardır.. Bir yıl benim için hiçbirşey değil.. TırovvvZııınnn Kardeşimiz gibi 2sene üst üste kazanmak gerek... Bu sene birinciliğe oynuyacağım... GNGWC de görüşebilebilir miyiz :twisted: :twisted: :twisted:

@CoolerMaster

abartmayalım istersen bro, ne dersin [horny21

Sonuç olarak o da bilgi paylaşıyor biz de, abartıp kavgaya dönüştürmeye hiç gerek yok... Sadece buildsel farklılığı tartışsak münakaşa etsek iyiydi ama biz olayı başka yerlere çektik o ayrı konu... :roll:

TWEETY demiş ki:
@Phantoso

Çok meraklısı değilim açıkcası ben de bilirim lafla peynir gemisi yürümez... :roll:

@Phantaso

Anladık 2009 pvp ikincisi oldun da, zaten buradan kimliğin ortaya çıktı ki senin :twisted: Eğer sen oysan tabii olarak :twisted:

@Phantaso

İnanıyorum ik o turnuvaya katılamayan nice yetenekli SROcular vardır.. Bir yıl benim için hiçbirşey değil.. TırovvvZııınnn Kardeşimiz gibi 2sene üst üste kazanmak gerek... Bu sene birinciliğe oynuyacağım... GNGWC de görüşebilebilir miyiz :twisted: :twisted: :twisted:

@CoolerMaster

Sonuç olarak o da bilgi paylaşıyor biz de, abartıp kavgaya dönüştürmeye hiç gerek yok... Sadece buildsel farklılığı tartışsak münakaşa etsek iyiydi ama biz olayı başka yerlere çektik o ayrı konu... :roll:
:kalp: :kalp:

TWEETY demiş ki:
@Phantoso

@Phantaso

@Phantaso

@CoolerMaster

Her yerde kimliğim farklıdır arkadaş o yönden süphen olmasın karşında kim var bilmeden yazabiliyorsan icraatınıda görürüz gngwc de neyse deneme mod.lar fazlasıyla haddini aşmış durumda çekiliyorum :wink1:

@Phantaso

Eğer olay ben bir deneme mod olduğum için beni ve dolaylı olarak EXL ailesini bilgisiz ve cahil veya küstah ilan etmekse, hiç uğraşmayınız... Rütbemden vazgeçerim ama EXL ailesine leke bulaştırtmam...

Eğer olay benim deneme mod olarak gözükmemse bu sorun değil, deneme moderatörlükten vazgeçmek benim içinde sorun değil, 2007 den beri üye biriyseniz benim 2007de an aktif moderatör olduğumu bilirdiniz...

Ben bu siteden ayrılırken Mod, olan arkadaşlar şuan Yönetimin en üstlerinde...

Olay bu sitede rütbe değil, paylaşım, ben normal bir üyeykende paylaşım yapıyordum... Rütbem artsa da yaparım, azalsa da... Bu benim paylaşım yapmama bildiğimi aktarmama mani değil...

TWEETY demiş ki:
@Phantaso

Eğer olay ben bir deneme mod olduğum için beni ve dolaylı olarak EXL ailesini bilgisiz ve cahil veya küstah ilan etmekse, hiç uğraşmayınız... Rütbemden vazgeçerim ama EXL ailesine leke bulaştırtmam...

Eğer olay benim deneme mod olarak gözükmemse bu sorun değil, deneme moderatörlükten vazgeçmek benim içinde sorun değil, 2007 den beri üye biriyseniz benim 2007de an aktif moderatör olduğumu bilirdiniz...

Ben bu siteden ayrılırken Mod, olan arkadaşlar şuan Yönetimin en üstlerinde...

Olay bu sitede rütbe değil, paylaşım, ben normal bir üyeykende paylaşım yapıyordum... Rütbem artsa da yaparım, azalsa da... Bu benim paylaşım yapmama bildiğimi aktarmama mani değil...
TWEETY

Başarılar

En büyük ÇALIŞLAR. :mrgreen:

@Phantoso

Yazık... Asıl sen (artık sizlikten çıktı olay) karşındakini tanımıyorsun... :roll:

Benim bir tane çalıntı başlık açtığımı kanıtla bu siteyi anında terk etmezsem namerdim :!:

Dediğin laf benim için ağırdır dikkatli ol, her açtığım başlıkta el emeğim var :arrow: :!: :arrow: :roll:

TWEETY demiş ki:
@Phantoso

Yazık... Asıl sen (artık sizlikten çıktı olay) karşındakini tanımıyorsun... :roll:

Benim bir tane çalıntı başlık açtığımı kanıtla bu siteyi anında terk etmezsem namerdim :!:

Dediğin laf benim için ağırdır dikkatli ol, her açtığım başlıkta el emeğim var :arrow: :!: :arrow: :roll:
Güzel kardeşim benim,Çalışlar kelimesini sen ne anladın ben Bahçelievler/Çalışlar diyorum sen yanlış anladın sanırım 8O

ya pwpde str iyi hoşta bende muhalefet olam bari.. :D

hybrid 7/1 spear hiçde kötü değil...

aslında chnese intler bence eu intlerden daha güzel :D

sadece crti yeme ihtimalini en aza indirmenin bir yolunu bulmalı...bunun için tabiki light build full açık ve itemlerin -armor- bertaraf statlarının %41 üstü olması lazım en az...

110 ff bir nuker snowu açık olduktan sonra kaleyi tek başına feht etmeye gider... :wink1: -birtanecikte str char desteği heç fena olmaz :D -

bu nasıl bir oyun mantığıdır arkadaş ya bir pure str bow charı oyunda zorlayak hiç bir int char yok (eşit şartlarda) cold ne işinize yaricak warriorlardan mı bu kadar çekiniyorsunuz.
dostum sen bow-light-fire yapıp setide pro yaparsan zaten eşit şartlarda hiç bir int char bow charı yatıramaz o konuda rahat olmalısın
pro zaten + phy defans veriyor sonrası için gerekli olan tek şey playerlik

Hızlı ve düzenli şekilde ltp kasmak için fira/lightning/pacheon en güzel seçimdir.Lvl max olunca istediğin builde geçebilirsin.

Yukarı Alt